Valentīndienas balle Liepājā.

 

 

Valentīndienas balle ar intriģējošu nosaukumu…”Mīlestības pieskāriens”.

Pavisam drīz…Liepājas Latviešu biedrības namā 16. februārī plkst. 20.00 notiks Valentīndienas balle “Mīlestības pieskāriens”.

Par muzikālo pavadījumu ballē gādās viena no iemīļotākajām šlāgergrupām ’’Lauku muzikanti’’.

Balles apmeklētājus sagaida arī īpašs pārsteigums… Pecolli iluzionistu skolas jaunā talanta maģiskie priekšnesumi.
Pēc balles apmeklētāju lūguma virtuozais iluzionists ir uzaicināts otrreiz viesoties Liepājas Latviešu biedrības nama ballē.

Iluzionists Krišs ir viens no talantīgākajiem iluzionistu Pecolli skolniekiem, kurš sevi jau pierādījis, uzstājoties iluzionisma programmā kopā ar Pecolli, kā arī individuāli vairākos korporatīvajos pasākumos.

Viņa klientu sarakstā ir Augstākā tiesa, Rīgas stila un modes skola, viesnīca ’’Baltvilla’’ u.c. Mākslinieks ir gados jauns, bet viņa profesionālais līmenis iluzionismā spēj pārsteigt visus.

Uzstājoties, viņam raksturīgs labs humors, objektu manipulācijas veiklība un veiksmīga skatītāju iesaistīšana trikos.Lielākais sasniegums-piedalīšanās starptautiskajā iluzionistu festivālā ’’Abrakadabra’’, kur iegūta 3.vieta un nominācija par oriģinālāko numuru.

Sagaidot Mīlestības svētkus… Valentīndienu,“Lauku muzikanti” ballē spēlēs atraktīvu deju mūziku,viņu repertuārā skanēs mīlestības pilnas un iedvesmojošas melodijas.

Liepājnieki ļoti gaida šīs grupas viesošanos Liepājā, balles ar viņu piedalīšanos Liepājas Latviešu biedrības namā ir visapmeklētākās.

„Lauku muzikanti” ir viena no zināmākajām Latvijas šlāgergrupām, kura nāk no Salacgrīvas un ko pazīst ne tikai Latvijā, bet arī ārpus robežām.

Grupā spēlē Normunds Ķietis (vokāls, ģitāra), Inita Āboliņa (akordeons, taustiņinstrumenti, aranžējumi), Uģis Zvejnieks (bass), Artis Dauksts (ģitāra, aranžējumi, vokāls) un Valters Līcis (sitamie instrumenti, vokāls).

Valentindienas

Grupas vizītkarte visos pastāvēšanas gados ir bijusi Normunda Ķieta šarmantā balss un Initas Āboliņas virtuozā akordeona spēle.

Šobrīd grupai ir izdoti 9 mūzikas albumi ar vairāk nekā 200 dziesmām, to skaitā koncerta ieraksts „Vienreiz pa īstam” un Vācijā tapušais CD „Sous le ciel de Paris”.

Pēdējos gados grupa ’’Lauku muzikanti’’ daudz viesojusies pie latviešiem ārzemēs.

Vairākkārt grupa uzaicināta spēlēt tautiešiem Anglijā un Īrijā. 2012.gada Līgo svētkos ’’Lauku muzikanti’’uzstājās Amerikā, Priedainē.

Starp uzstāšanās reizēm norit aktīvs darbs arī skaņu ierakstu studijā, krājot dziesmas jaunajam mūzikas albumam.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top