Valdis Dombrovskis melo Latvijas iedzīvotājiem.

Tas ir nožēlojami un sāpīgi. Nožēlojami tāpēc, ka Latvijas iedzīvotāji tiek uzskatīti par muļķiem, bet sāpīgi tāpēc, ka dzīvojam valstī, kurā valdības vadītājs ir krāpnieks.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Skaidri un nežēlīgi vārdi par Valdi Dombrovski, ko  „Saskaņas centra”  apvienība paziņoja medijiem.

Vēl trakāk… es apzinos, ka šoreiz saskaniešiem ir taisnība. Varu vēl piebilst, ka savā patriotisma naivumā balsoju par Vienotību, bet ak vai…  pēdējie Dombrovska nepārdomātie gājieni mani  izbrīna un mudina uz pamatotu sašutumu.

Vai nu viņš ir tik tālu aizgājis no tautas, ka neko vairs nesaprot, vai nu viņš tiešām ir melis un krāpnieks.

domb www

Laikam jau nav svarīgi, kuru reizi mūsu valdības vadītājs slēpjas aiz standarta frāzēm, lai mēģinātu attaisnot savu rīcību. Kā parasti viņš to dara mierīgā un nosvērtā balsī, kas reizēm var iemidzināt.

Tomēr šoreiz ir jārunā skaidru valodu – viņš krāpj Latvijas iedzīvotājus, runājot par savu padomnieku algām.

Šoreiz nav runa par to, vai Ministru prezidenta padomnieki iekļaujami vienotajā atlīdzības sistēmā, bet gan par to, kāda šajā likumā noteikta šo padomnieku atlīdzība.

Iekļaujot viņus vienotajā atlīdzības sistēmā, acīmredzot nebija pieļaujami, lai pašreizējā situācijā kādam tiek palielināts atalgojums.

Arī valdošajai koalīcijai taču būtu jābūt solidārai ar visu tautu un būtu drīzāk jāsamazina atalgojums sev pietuvinātajiem, lai “konsolidācija” neizskatītos tik ciniski.

Ministru prezidenta Valda Dombrovska biroja darbiniekiem par 14 līdz 313 latiem tiks palielinātas mēnešalgas.

Toties tajā pašā laikā… mums tautai  tiek nogriezts un samazināts pilnīgi viss. Nodokļi un tarifi birst, kā no pārpilnības raga…

KAUNS VALDI  DOMROVSKI !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

4 viedokļi par “Valdis Dombrovskis melo Latvijas iedzīvotājiem.

 • .
  .

  Var , protams , piketēt, salauztos lietussargus likt, logus dauzīt, bet manuprāt varas boikots ilgtermiņā būs iedarbīgāks… un boikotet visos iespējamos veidos – lai katrs normāls cilvēks beidz iztapīgi smaidīt, kad kungs parādas pie apvāršņa, ignorēt viņus, neinteresēties par viņiem, ikdienā saskaroties ar viņiem ( nu gadās jau arī uz ielas sastapt), izrādīt savu nepatiku, nicinājumu, apmētāt ar sīknaudu ( tā parādot viņu lētumu), publiskos pasākumos izsvilpt, neapplaudēt viņu vāvuļošanai. Lai izjūt, ka viņi paši ir dabīgā mēslojuma vērti ( un pat ne tik daudz).

  Un darīt to regulāri, bez aicinājumiem, aizvien vairak cilvēkiem iekļaujoties šajā lietā. Bet! Cik daudzi ir gatavi vispār kaut ko darīt? Fakts tiešām ir tas, ka milzigā ierēdņu un birokrātu armija ir tas īstais parazīts, kas sēž mums – nodokļu maksātājiem ( reali ražojošajiem un pelnošajiem) uz kakla. Un tādu ir daudz ( plus vēl viņu ģimenes, kas arī pastarpināti parazitē uz mūsu rēķina). Tas ir viens sabiedrības dalījums.

  Nakamais ir pēc nacionālā – ļoti veiksmīgi rīda latviešus ar krieviem mūsu jaukie politiķi, gan mūsējie, gan viņējie – jo tā ir politika – skaldi un valdi… daudzreiz jau ir teikts – KATRAM JĀSĀK PAŠAMAR SEVI, jo tas, ko redzam augšgalā ir mūsu pašū atspulgs…

  Atbildēt
 • .
  .

  Man ar labi apmaksātu amatu nav veicies, bet mans draugs auditors privātā firmā pelna krietnu naudu, vismaz Latvijas līmenim – virs 2000 latu. Man pat šķiet ka viņš saņem nepelnīt maz, jo viņam ir ne vien perfekta atmiņa, bet arī māk ar apgūto informāciju prasmīgi operēt, proti, nav zubrila.
  Kā var cerēt uz kompetentiem un centīgiem darboņiem vadošos amatos valsts pārvaldē par kādu tūkstotīti nestādos priekšā, lai arī pats pat tādu naudu drīzākā laikā nenopelnīšu.!? Talantīgi cilvēki jānotur, vai tad Tev ir informācija, ka attiecīgie ministra palīgi, vai kas viņi tādi, ir nekompetenti? Ja tā tad skaidrs, bet aiz vienkāršas nepatikas sākt bļaut “Saskaņas”stilā un pēc tam zagt pa nopietno arī nav īsti riktīgi.

  Atbildēt
 • .
  .

  Iet runa par sociālo taisnīgumu…ja kas.

  Atbildēt
 • .
  .

  Kauns lasīt šādus murgus.

  Kad tā runā Kremļa pakalpiņi, tad vēl ir saprotams: viņi joprojām svētā piemiņā tur laikus, kad bija pakļāvuši Latviju, iznīcinājuši desmitiem tūkstošu LV pilsoņu, un vēlas atpakaļ laukus ar neierobežotām privilēģijām.

  Bet kad tā sāk runāt latviešu mēli pārvaldoši jaunieši, tad ir tikai 2 iespējas — jaunā Kremļa pakalpiņu paaudze mācās runāt nīstajā “sobačij jazyk”, vai arī jauniešu vidū ir pieaudzi debīliķu %. Vai tiešām latviešu starpā ir dauņi, kas nejēdz ne tik, cik miltu tārps? Cik skumji būtu, ja tā izrādītos …

  Grūti pat teikt, kura vesija būtu patīkamāka?
  Kod kurā pirkstā gribi, visi sāp 🙁

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *