Vakcinācija, kā tas nenotiek vai iespējams notiks Liepājā

 

 

Vakcinācija Liepājā.

Ir ziņots, ka valdības atbalstītais VM vakcinācijas pret “Covid” plāns paredz.

Jā, tautieši Latvijā un Liepājā!

Tikai līdz vasaras beigām panākt 70% pieaugušo iedzīvotāju vakcināciju.

Kā tas tiek darīts?

Lai sasniegtu mērķi, no februāra būtu pakāpeniski jākāpina vakcinācijas pakalpojumu kapacitāte. Ir doma, ka no marta varētu nodrošināt ne mazāk kā 100 000 vakcinācijas epizodes nedēļā.

Doma jau ir, bet kā ar izpildi?

Plānots, ka vakcināciju nodrošinās ģimenes ārsti, privātās un pašvaldību ārstniecības iestādes. Pat universitāšu slimnīcas, nacionāla mēroga vakcinācijas kompleksi.  Tikšot rīkotas izbraukuma vakcinācijas. Par to efektivitāti ļoti šaubos.

Pat uz vietām, Liepājas pilsēta, netiek nodrošināta vakcinācija.

Liepājas ārsti norāda, ka ir gatavi vakcinācijas procesam. Taču, ņemot vērā, ka devas vēl nav līdz viņiem nonākušas, vakcinēties varēs vien nākamās nedēļas beigās.

Šobrīd tam Latvijā reģistrējušies vairāk nekā 28 tūkstoši iedzīvotāju vecumā virs 60 gadiem, savukārt no tiem – 13 tūkstoši – vecāki par 70.

Pašlaik visvairāk vakcinēšanās iespēju ir Rīgā un lielajās pilsētās. Bet mazāk – valsts centrālajā daļā, Vidzemes ziemeļaustrumos, kā arī Kurzemē.

Tīmeklī pieejama karte, kurā iespējams atrast ģimenes ārstu prakses, kurās vakcinēs pret “Covid–19”,

Karte atrodama mājaslapā powerbi.com.

Liepājas galvenās vietas vakcinācijai.

vakcinācija

Nr 1 Vecliepāja

VakcinācijaNr 2 Jaunliepāja.

Vakcinācija

Kā jau vienmēr!

Ir notikusi politiķu un bijušo prezidentu sasteigtā un pēc neskaidriem un nezināmiem kritērijiem veiktā vakcinēšana ŠEIT.

Vakcinācijas plāns, kas it kā būtu jāievēro ŠEIT.

Starp citu.

Valdība atbalstījusi Veselības ministrija (VM) rosinājumu sejas vairogus vairs neklasificēt kā mutes un deguna aizsegus, tos ļaujot lietot tikai kombinācijā ar medicīnisko vai nemedicīnisko sejas masku

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Vakcinācija, kā tas nenotiek vai iespējams notiks Liepājā”

 1. Vitauts saka:

  Riska grupām vakcināciju vajag visātrāk, lai nenomirtu no Covid!
  Viss pārējais bla bla vājš PR. Un, ja godīgi, tad 90gadīgajiem būtu visas tiesības doties uz Satversmes tiesu par to, kas pašreiz notiek.

  Un, protams, būs situācijas, kur “pārdos” it kā atlikušo vakcīnu. Riska menedžments, analīze ir absolūti nekāda, nav arī plāna, ir tikai – izdzīvo stiprākais un nekaunīgākais.

 2. guna saka:

  Liepājā vakcinācijas veikšanai šobrīd ir pieteikušies 17 ģimenes ārsti, bet nav ierobežojumu pieteikties arī pārējiem. Pieteikušies:

  Tatjana Kosova, ģimenes ārsta prakse
  SIA “Meissana”
  SIA “Dr.Rudzītes ārsta prakse”,
  Indra Jakubauska, ģimenes ārsta prakse
  Ieva Šmite, ģimenes ārsta prakse
  SIA “Liepājas ģimenes veselības centrs”
  Violeta Celma, ģimenes ārsta prakse
  Olita Ševčuka, ģimenes ārsta prakse
  SIA “RASO prakse”
  Anita Brauna, ģimenes ārsta un arodveselības un arodslimību ārsta prakse
  Ludmila Juzupa, ģimenes ārsta prakse
  SIA “V.Ceikas ārsta prakse”
  Gunta Jefremova, ģimenes ārsta prakse
  Dmitrijs Butramjevs , ģimenes ārsta prakse
  Rudīte Lipska, ģimenes ārsta prakse
  Dace Cābele, ģimenes ārsta prakse
  Solveiga Ašman, ģimenes ārsta un arodveselības un arodslimību ārsta prakse
  SIA “I.Stoma ārsta prakse”
  SIA “Mans doktorāts”
  Linda Jēkule, ģimenes ārsta prakse
  Aļģirds Mockus, ģimenes ārsta prakse.

  Vēl Liepājā vakcināciju jau veic vai veiks: L.Atiķes doktorāts, Vecliepājas PVAC, Jaunliepājas PVAC, SIA Hiltests, VCA Liepāja (metalurga poliklīnika).

 3. Skolnieciņš no svētupes saka:

  Lēnām un nesteidzīgi tuvojas rudens. Šī vasara bija karsta, saulaina un mierīga. Covid-19 sērga, šķiet, jau bija izgaisusi. Taču nevajag zaudēt modrību, jo nežēlīgais Covid-19 vīruss vel aizvien apdraud mūsu sabiedrību. Lai pārvarētu šo īpatnējo krīzi, mums ir jāpārvar savu personisko egoismu un lepnumu sabiedrības vārdā. Mums ir jāvakcinējas! Vakcinācija ir katra apzinīga pilsoņa pienākums. Būsim atbildīgi gan pret sevi, gan pret saviem tuvākajiem, gan pret savu dzimteni – Latviju. Izmantosim šo lielisko iespēju, kuru mums snieguši Sentēvu Dievi! Būsim pateicīgi Latvju Dieviem par atbalstu šajā krīzē! Vakcinācija ir Dievu dāvana mūsu tautai, tāpēc pieņemsim šo Dievu dāvanu ar lepnumu un drosmi. Neļausim viltīgajam Covid-19 vīrusam iznīcināt mūsu dzīves!
  Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim uz galda 7 tumši zilas svecītes par godu visvarenajam sentēvu Dievam Pērkonam. Lūgsim visu cienīto un visu godāto Pērkonu – Debesu Tēvu. Lūgsim visvareno Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs dāvā mums savu svētību. Lūgsim Pērkoņtēvu, lai Pērkoņtēvs aizsargā mūsu valsti un tautu. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un kausu alus par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Pērkoņtēvs ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un dāvās savu svētību ikvienam, kas viņam tic.
  Svētīgi, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu priesteris]
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  P.S. Visus pagāniskos rituālus ir jāveic savā privātīpašumā, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus. Svētakmeni ziedojumiem var novietot savā privātmežā vai savā dārzā. Kā svētakmeni izmanto jebkuru plakanu akmeni. Ziedojot baltmaizes klaipu sentēvu Dievam Pērkonam, uz svētakmeņa ar sāli zīmē pērkonkrustu (pietiks ar dažām tējkarotēm sāls). Blakus noliek baltmaizes klaipu un alus kausu, kā arī degošu svecīti trauciņā (derēs jebkura kapu svece bez krustiem vai jebkāda cita veida zīmējuma vai arī svece lukturītī). Alus kausu nākamajā dienā savāc (to var arī turpmāk izmantot mājsaimniecībā), bet alu izlej blakus svētakmenim. Sveci trauciņā, kad tā izdeg, savāc un izmet savā privātajā miskastē. Rituāla veikšanas laikā ir vēlams skaitīt pagāniskās lūgšanas par godu Pērkonam – Debesu Tēvam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top