Mūs noklausās uzticamais Skype.

Par to, ka Igauņu programmētāju lolojums ‘skype’ ir gana labs un populārs runāt nenākas. Viss jau būtu labi ja tikai internetā nesāktu izplatīties baumas par ‘back door’, esamību šajā programmā. Precīzāk var teikt, ka šī spraudziņa programmā ļaus noklausīties tavas sarunas, protams, Tevi par to neinformējot .

Kā radās baumas….

Austrālijas augsta ranga iekšējās drošības pārstāvis šogad 25.augustā intervijā izteicās, ka viņu speciālie dienesti viegli var noklausīties ‘Skype’ sarunas.

Vēl viens arguments, ka viss nav tik labi , kā tiek pasniegts no ‘Skype’ puses ir tas , ka ‘proprietary’ protokols ir slēgts un kompānija neizpauž tā darbības nianses .

Programma patstāvīgi pārraida datus pat tad kad nav aktīva ( gaidīšanas režīms) Nav 100% personīgo datu aizsardzība ( Skype ir atslēgas ar kuru palīdzību var atšifrēt zvanus un sesijas ) Tika zināms, ka ‘Skype’ nolasa datus no datora BIOS , lai varētu nočekot datora piederību, pēc tam Skype kompānija paziņoja par kļūdu un to it kā izlaboja sākot ar 3.0.0.216. versiju.

Nav dūmu bez uguns. Tātad izdarām secinājumus katrs priekš sevis. Pats lietoju, neko slepenu un kriminālu nerunāju , bet piekritīsi …. patīkami nav.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

  1. lriitinjsh says:

    un?
    Kādam dikt interesē kā pa skype tīņi sarunā kērtējo dzeršanu vai sievietes runā par nagu krāsošanu, pagalma skandāliem un krustvārdu mīklu atbildes? Nomierinies.

    Skype, Opera, FireFox, GoogleChrome, visi to dara. Gribi būt drošumā – lien alās un nerunā.

  2. korkijs says:

    nu jā, skype ir viena no aizliegtajām programmiņām uz lietotāju datoriem daudzās jo daudzās organizācijās.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu