Ķīnas prece, vai varam ticēt kvalitātei, jā un citreiz nē

Parunāsim par Ķīnas preci un kvalitāti.

To, ka ķīnieši ir lielākie pasaules pakaļdarītāji, mēs jau esam dzirdējuši un daudzi no mums pat informēti. Par to, ka viņi ir malači arī elektronikas jomā… neviens vairs nešaubās.

Ja gadīsies apmeklēt Ķīnu  no brīnumiem mute  pavērsies līdz ausu galiņiem. Pa ielām braukās BMW,  Opel, un citu marku automobiļi. Tomēr, iespējams, ka tie tādi nav, izskats ir maldinošs.

Tie ir vietējo meistaru pakaļdarinājumi ar apšaubāmu kvalitāti.

Par iphone, visu modifikāciju, vietējo ražojumu esamību nemaz neminu, jo ir pilnīgi viss.

Labi, ka pakaļdarinājums strādā un kaut cik pilda savas funkcijas, bet ir pavisam cits stāsts par klaju mānīšanu un krāpšanu. Tu iegādājies  ārējo cietni ar labām specifikācijām, USB un ietilpība arī nav gluži maza,  veseli 500Gb.

“Ali Veikalā” tev visu sola uz nebēdu. Pat video faila parāda, ka savas funkcijas cietnis veic. Ņem pretī un atdod failus. Tātad viss O.K.

Ķīnas prece

Nesteidzies, vēlāk kad ierakstīsi filmu, tev atskaņosies tikai  pēdējās filmas minūtes.  Tā tas būs ar pilnīgi ar visiem failiem.

Protams, Tu steidzies uz darbnīcu un lūdz lai skatās, kas lācītim vēderā.  Un tad,  kad cietnis ir atvērts, sadzirdēsi  smieklus no meistara puses,  jo iekšpusē ir divas skrūves (svaram) un viena “fleška” uz 128mb.

Ar speciālas programmas palīdzību, kad  “fleška” pilna, tā sāk ierakstīt uz riņķi. Kā saprati tas var notikt bezgalīgi.  Uz sava datora tu tiešām redzēsi, ka ir 500 Gb un tie pildās ar taviem datiem.

Gauži viltīga programmatūra un vēl viltīgāks Ķīnas preču ražotājs! Mani  pat sāk mākt šaubas vai var viņiem un viņu produkcijai uzticēties.

secret china2

Protams, ka tas varbūt ir izņēmums, no kopēja preču daudzuma.   Ķīna un “aliexpress” ir pilns ar pārsteigumiem.

Tomēr, tomēr!!!

Jā arī BMW ražo Ķīna, kas nebūt nav BMW, bet taču ir līdzīgs!

Ķīnas preču

Ķīnas prece, ja kas, video:

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top