Vai ir pieņemami vardarbības skati multfilmās

 

 

 

Visiem mums patīk multiplikācijas filmas… Toms un Džerijs … Donalds Daks un citi. Starp citu…. skatās šos klasikas gabalus gan mazuļi, gan onkuļi un arī papuči.

Šoreiz runa par to …vai ir pieņemama vardarbība multenēs.

Liekas nevainīgi komiksi pārtapuši multfilmu varoņos, bet ja tā padomā … diezgan tiešā veidā parādīta iespējamā vardarbība. Apskati dažas bildes no multfilmām un izdari secinājumus.

Saprotams, lai veidotu dinamisku multfilmas tēlu un “iebrauktu” ar blīkšķi multfilmas  sižeta līkločos varbūt tas arī ir pareizi. Jā, pareizi…. taču lielo onkuļu filmās. (ja bīda multfilmu, kā komerciālu projektu pieaugušajiem)

Rodas jautājums ?

Vai mazulis negribēs atdarināt savu varoņu izdarības…

 

Warner… kompānijai šeit nav pretenziju, bet gan privātajai kompānijai AKA KAKA , kas pat multfilmas saskata autortiesību pārkāpumu. Blakus Lietuvā un Igaunijā, šādi sižeti no YouTube iet bez cenzūras. (mans komentārs par to, kā viena privāta kompānija sūtot protestus uz YouTube ofisu panāk riebīgu efektu…mēs daudz ko neredzam)

dabuja

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

3 komentāri par “Vai ir pieņemami vardarbības skati multfilmās

 • uz
  Patstāvīgs links

  Tas tak ar Photoshop pārtaisīts! Bērnu multenēs asiņainus skatus neviens neliek, lai to varētu skatīties bērni. Tomēr zemteksts pastāv.

 • uz
  Patstāvīgs links

  Vem,da je Ameriška obveščevalna služba,naročila izrecno krute
  risanke za otroke,da bi jih vzgajali,kot gladiatorje!To se je pred 20 leti,javno govorilo in tudi potrdilo,dogaja se še danes,tako da otroci mislijo,da obstoja na svetu samo ARRESIJA
  in POBIJANJE ! KATASTROFA – Jani

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *