Vai terorisms ir vienīgais drauds pasaulei

Krievi vēl šobaltdien atceras Jeļcina laiku, kad runāt varēja par jebko un jebkur.
Valstī ,komunisma rēga krišana bija neizbēgama, ekonomiski un politiski sociālisma režīms bija sevi izsmēlis.
Krievu oligarhi, ja tajā laikā, tā varētu saukt dzimstošos kapitālisma iedīgļus, kopā ar Jeļcina ģimeni izvēlējās mazāko no ļaunumiem – Vladimiru Putinu.

Par lielu pārsteigumu krieviem, viņš kļuva par prezidentu.
Neviens nevarēja pat iedomāties, kādas ir Putina ambīcijas un nodomi par lielas impērijas radīšanu un sevis celšanu ‘Ivana Bargā’ improvizētā tronī.
Jeļcina ģimenei solījumu Putins turēja, neaiztika. Toties, oligarhi, kas nesaprata Putina patieso varas kāres un 100% ekonomiskās ietekmes ambīcijas, rūgti viņā kļūdījās.

Lielāka daļa tika izdzīta no valsts un attālināti no politisku lēmumu pieņemšanas.
Hodarhovski, kas Putinu nebija uzskatījis par nopietnu spēlētāju Valstī, vienkārši ielika Sibīrijas cietumā. Ar sistemātisku precizitāti ēnu darboņi ar Putina gādību ieņēma atbildīgus posteņus par kuriem pat sapņot nevarēja.

Putins, Valsts cilvēks, kas atmet cieņu pret cilvēka dzīvību un par savu ideālu pieņem cietsirdību. Čečenija tika nolīdzināta no zemes virsmas, jo stāvēja ceļa viņa ambiciozajiem mērķiem – Lielvalsts Krievija. Ukraina sāk skatīties NATO virzienā, Putins atslēdz gāzi, Gruzija sāk sarunas ar Eiropas Savienību, Putins iebrūk tās teritorijā.

Kā izskatās , mūžīgais, varā esošais cilvēks, kas iznīcināja savā Valstī opozīciju, iebaidot to ar cietumu un fizisku izrēķināšanos … Putins domā, ka viņa mūžam nafta un gāzes pietiks ar ko regulēt nepaklausīgās Eiropas līderu domas un rīcību.
Mīts, ka Eiropai un visai pasaulei draud tikai terorisms ir maldīgs, jo tas iemidzina modrību no cita mīta , miermīlīga Putina politika.

Putins var aiziet ļoti tālu, lai paceltos savas varenības un valsts izveidošanas par nekronētu superlielvalsti, idejas vārdā. Der atcerēties, ka ASV ir novājināta ar ekonomiskās krīzes problēmām un Putinam var rasties izdevība…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Vai terorisms ir vienīgais drauds pasaulei”

  1. LV saka:

    totāls sviests

  2. HM saka:

    Yahahahaaa murgs ka murgs, uzprasiet Krievija ka cilveki mileja Jelcinu. Par mirusiem neko sliktu nesaka bet par vinju noteikti neko labu neteiks. A par Vladimiru noteikti un gandriz visi. Lavrovu un citiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top