Vai samazinām tur, kur vajadzētu ?

Valdības “simts gudro galvu”  lemtais nolemj daudzus, jo daudzus Latvijas iedzīvotājus radikāli mainīt savu ierasto  dzīves ritumu. Latvijas Valsts… ekstrēmu pārvērtību cienītājiem. Tā ir sanācis, ka lielākie ekstrēmu baudu būs guvuši pensionāri.

Lai izvairītos no vecuma pensijas samazināšanas par 70%  … pensijas vecuma skolotāji  sākuši iesniegt atlūgumus no darba. Varbūt Tu domā, ka  nemaz jau nav tik  ļauni…?

Bezdarbā nonākošiem radīsies vakances uz darbu. Taču ir saprotams, ka par skolotaju nevar ielikt jebkuru gribētāju strādāt skolā un atļaut viņam pasniegt sundas skolēniem.

Valdības pieņemtais budžeta izdevumu samazinājuma plāns paredz, ka no 1. septembra skolotāju pamatalga par vienu darba likmi pēc nodokļu nomaksas būs tikai 124 līdz 134 lati par slodzi. Tādējādi pensijas vecuma pedagogiem izdevīgāk ir pamest darbu skolā, jo pensija būs lielāka nekā alga.

Skolu direktori brīdina, ka mācību gada sākumā daudzās izglītības iestādēs varētu rasties problēmas nokomplektēt pedagoģisko personālu, jo nereti skolās pensijas vecuma skolotāji strādā ne savas gribas pēc, bet gan pēc direktoru lūguma, jo jauno speciālistu trūkst.

Tātad skaidrs, ka cietīs izglītības kvalitāte.

Kāpēc ir jācieš  PENSIONĀRAM un citiem Latvijas iedzīvotājiem, kas nav notrallinājuši Latvijas budžetu un nav zaguši ?

Kāpēc ķeras pie tiem, kas ir inerti savas gribas paudēji ?

IEROSINU :

Atlaist no darba  “simts gudrās galvas” … paķerot līdzi padomdevējus un apkārt aplipušos naudas kāros dīgdieņus-politiķus.

Likumsakarīgs jautājums, ko dara ar pieņemtu darbinieku uz laiku, kas neattaisno savu darbību tam uzticētajā ražotnē?
Nu tak pareizi…ATLAIŽ AR PANTU. Deputāti taču nav attaisnojuši tautas doto mandātu …darbam valdībā.

SAPROTIET, ka iet runa par apzinātu noziegumu pret valsti. Vai nu liekam viņus cietumā, vai nekavējoties visi jāatlaiž.

Latvijai parazitējoša institūcija… saeima nav vajadzīga.
Padomājiet …

udens-lejeji-analogs-latvijas-saiema

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Vai samazinām tur, kur vajadzētu ?”

  1. Valdis saka:

    mums nav ne valsts ne valdibas, jo mes esam barenu tauta un pie ta laiks pierast, jo nevar klausities pasakas pirms un pec velesanam , kas nekad nepiepildisies, ne seska solitas 2000 darba vietas, ne vina zviedru uznemeji te brauks un kaut ko daris vina vieta, jo 12 gados nolaida pilsetu lidz klinkim un pilsetniekus padarija par bomziem un nu tik saks stradat 4 gadus … NETICU !!! razos papirus un karinas makaronus ka agrak un gadas par sev un pietuvinatajiem siltajam vietinam un pilsetas naudu liks savas un draugu kabatas kaa agrak , pa 300 000 gada , ja stradaja (pareizak sakot sanema naudu) 14 vietas , tad tagad ??? varbut mazliet mazak. nu ists rembo , jo cits 1 nevar padarit a sis uzreiz 14 vietas nepadara lidz galam a naudinu no musu kabatam sanem !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top