Vai pieklājīgi būt deputātam, kas ir deputāts Latvijā?

Deputāts.

Kas tad ir mūsu Tautas priekšstāvis?  Vai tā varētu teikt: “Vēlēts un Tautas izvirzīts pilsonis ar dotām pilnvarām kārtot Valsts lietas par labu Latvijas pilsoņiem”.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Jā, starp citu, Tā IR TAUTA, kas viņus deleģē veikt šo darbu. It kā skaidrāks par skaidru. Vismaz, lielākā daļa vēlētāju tā domā!

Deputāts, tomēr un vēlreiz tomēr!

Šādam amatam ar Tautas uzticības mandātu kabatā būtu jābūt cienījamam un godā celtam. Vēl vairāk viņi ir tie, kas parasti tiek ievēlēti no deputātu vidus par ministriem,

Jā, un vēl padomēs un visvisādās iedomājamās un neiedomājamās komisijās.  Kā dzirdēts sakām: “Strādā Tautas labā un būsi cienīts un godā celts”.

Ejot pie vēlēšanu urnām, mēs visaugstāk esam vērtējuši tos, kuru sociālās iemaņas izrunāties mūs ir apbūrušas un kuri ir veiklāki mūsu nākotnes sapņu apkalpošanā.

Mēs esam selekcionējuši tādus politiķus, kuri savu partiju sapulcēs nejautā: “Ko mēs varam izdarīt Latvijai noderīgu?”.

Toties apspriež, ar kādiem paziņojumiem nākt klajā, lai atbildētu uz socioloģiskajās aptaujās izmērītām elektorāta bažām.

Ko es domāju, par divdomīgo amatu, deputāts.

Strādā Tautas labā!

Laikam tas tiek teikts par kādu iedomu pasauli, jo mūsu Latvijā tas nebūt tā nav. Kas tad par lietu, kāpēc viņi nepilda savus pirmsvēlēšanu programmu punktus.Deputāts

Pietiek politiķim (deputātam) tikt pie varas, tā Tautas intereses ir aizmirstas un pirmā vietā izvirzās Latvijas oligarhu un savas intereses.

Mana atbilde ir vienkārša, ne jau mēs viņus vēlējam vai domājam, ka piedalāmies šajā procesā.

Viņus izvirza un bīda ar pirmsvēlēšanu kampaņām tie paši oligarhi un mēs šajā procesā esam lielākā vai mazākā mērā dekorācija. Domāju par ievēlēto partiju kopumā.

Domāsim par taisnīguma principiem, attiecībā pret ierēdņu, politiķu un deputātu rīcību tērējot mūsu nodokļu naudu.

Man ir priekšlikums.

Nav jāvēl partijas kopumā! Jāievēl katrs politiķis individuāli. Pēc tam viņi (ievēlētie) apvienojas ar savu partiju un veido valdību.

Vēl būtu labi pasekot ievēlēto deputātu ikdienas gaitām. Fotografējam mūsu “tautas kalpus”. Izrādās, ka viņi, kad būtu jāstrādā tautas labā ir sastopami veikalos, skaistumkopšanas salonos, sportojot un citās vietās, kas ar darba pienākumu pildīšanu nav saistītas.

Vienkārši, jāpadara viņu dzīve nekomfortabla. Deputāts un viņa dzīve darba laikā!  Apmēram, tāds zemteksts iespējams viņu fotogrāfijai sociālajos tīklos.

Sāksim filmēt un fotografēt deputātu sadzīviskās ainiņas. Varbūt, sāks domāt par Tautas vajadzībām, tā pa īstam!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

7 viedokļi par “Vai pieklājīgi būt deputātam, kas ir deputāts Latvijā?

 • .
  .

  Aizejoši un paliekošie “deputāti” steigšus dala … Sporta pasākumi, prēmijas un remonts – valdība pārdala ministriju neiztērētos miljonus
  Varēja atstat jaunajai Valdībai, bet nē! steigšus jāgrabj ko var

  Atbildēt
 • .
  .

  Ja ir labs ministrs, viss notiks. Ja ir spēcīgs premjers, viss notiks. Ja ministrs ir vājš, ja premjers ir vājš, nekas nenotiks.

  Atbildēt
 • .
  .

  Iespējams, Latvijai būtu jāpārņem rietumvalstu prakse, kur nozaru ministriju uzskaitījums netiek nofiksēts Ministru kabineta iekārtas likumā un, veidojot valdību, tiek lemts par to, kādi ministru posteņi tiks veidoti

  Atbildēt
 • .
  .

  Lielāko ievērību guva Liepiņlinda, kura gan, lai dieviņš nogrābstās, šoreiz nedziedāja un nebija pat ģērbusies tautastērpā kā dažas labas, taču pirms kļūšanas par deputāti nolasīja Tēvreizi.

  “Mūsu Tēvs debesīs, svētīts lai top Tavs vārds,” iesāka Liepiņlinda. “Mūsu dienišķo maizi dod mums šodien un labi ātri pārskaiti to uz mūsu banku kontiem.

  Un piedod mums mūsu parādus, kurus mēs drīz vien pēc šīs kļūšanas par deputātiem, cerams, varēsim nomaksāt. Kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem.

  Un neieved mūs kārdināšanā, jo to mēs izdarīsim paši, bet atpestī mūs no ļauniem un urķīgiem žurnālistiem, lai varam četrus gadus te dzīvot kā nieres taukos. Jo Tev pieder valstība, spēks un gods. Mūžīgi mūžos, āmen!”

  Atbildēt
 • .
  .

  Jaunievēlētā 14. Saeimas deputāte Linda Liepiņa savā kontā FaceBook ievietojusi sašutuma pilnu video par kārtību, kādā notiek šobrīd deputātu darbs – viņu uztraucot, ka pēc zvēresta nodošanas jāstrādā nav.
  Viņa atklāj, ka līdz valdības izveidošanai deputātiem nav nekādu pienākumu, nav darba komisijās, tomēr alga par šo laiku jau tiek rēķināta.
  Kā pirmos lielos punktus deputātu darba plānā Liepiņa nosauc Saeimas simtgades un valsts svētku svinēšanu – pagaidām cita nekā darāma neesot

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *