Vai pieklājīgi būt deputātam, kas ir deputāts Latvijā?

 

 

Deputāts, kas tad ir mūsu Tautas priekšstāvis?

Tas ir:
“Vēlēts un Tautas izvirzīts pilsonis ar dotām pilnvarām kārtot Valsts lietas par labu Latvijas pilsoņiem”.

Jā, starp citu, Tā IR TAUTA, kas viņus deleģē veikt šo darbu. It kā skaidrāks par skaidru.

Vismaz, lielākā daļa vēlētāju tā domā!

TOMĒR, tomēr!

Šādam amatam ar Tautas uzticības mandātu kabatā būtu jābūt cienījamam un godā celtam. Vēl vairāk viņi ir tie, kas parasti tiek ievēlēti no deputātu vidus par ministriem,

Jā, un vēl padomēs un visvisādās iedomājamās un neiedomājamās komisijās.  Kā dzirdēts sakām: “Strādā Tautas labā un būsi cienīts un godā celts”.

Ejot pie vēlēšanu urnām, mēs visaugstāk esam vērtējuši tos, kuru sociālās iemaņas izrunāties mūs ir apbūrušas un kuri ir veiklāki mūsu nākotnes sapņu apkalpošanā.

Mēs esam selekcionējuši tādus politiķus, kuri savu partiju sapulcēs nejautā: “Ko mēs varam izdarīt Latvijai noderīgu?”.

Toties apspriež, ar kādiem paziņojumiem nākt klajā, lai atbildētu uz socioloģiskajās aptaujās izmērītām elektorāta bažām.

Ko es domāju, par divdomīgo amatu, deputāts.

Strādā Tautas labā!

Laikam tas tiek teikts par kādu iedomu pasauli, jo mūsu Latvijā tas nebūt tā nav. Kas tad par lietu, kāpēc viņi nepilda savus pirmsvēlēšanu programmu punktus.

Pietiek politiķim (deputātam) tikt pie varas, tā Tautas intereses ir aizmirstas un pirmā vietā izvirzās Latvijas oligarhu un savas intereses.

Mana atbilde ir vienkārša, ne jau mēs viņus vēlējam. Viņus izvirza un bīda ar pirmsvēlēšanu kampaņām tie paši oligarhi un mēs šajā procesā esam lielākā vai mazākā mērā dekorācija. Domāju par ievēlēto partiju kopumā.

Domāsim par taisnīguma principiem, attiecībā pret ierēdņu, politiķu un deputātu rīcību tērējot mūsu nodokļu naudu.

Man ir priekšlikums.

Fotografējam mūsu “tautas kalpus”. Izrādās, ka viņus, laikā kad būtu jāstrādā var sastapt veikalos, skaistumkopšanas salonos, sportojot un citās vietās, kas ar darba pienākumu pildīšanu nav saistītas.

Vienkārši, jāpadara viņu dzīve nekomfortabla. Deputāts un viņa dzīve darba laikā, apmēram, tāds zemteksts viņu fotogrāfijai sociālajos tīklos.

Sāksim filmēt un fotografēt deputātu sadzīviskās ainiņas. Neaizmirstot arī šo tipāžu, kas pēdējā laikā kļuvis neizprotami dīvains.

deputāts

Varbūt, sāks domāt par Tautas vajadzībām, tā pa īstam!

 

3 komentāri par “Vai pieklājīgi būt deputātam, kas ir deputāts Latvijā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.