Vai pašvaldības policija mūs sargā.

Nopriecājos, ka tik atklāti var teikt par savu prioritāti… tas ir ķeram visus un protokolu, simtiem protokolu… Rodas jautājums, kur ir darbs, lai šie protokoli nebūtu jāraksta.

Kad policists pieies un stādoties priekšā teiks : JŪS PĀRKĀPJAT LIKUMU, LŪDZU TĀ NEDARIET… ŠOREIZ   JŪS   BRĪDINU. Tāda prakse  Liepājā nav novērota, it sevišķi naski pašvaldības poliči ir uz auto apstāšanās un stāvēšanas pārkāpumiem . Zīmes pie logiem tiek līmētas zibenīgi. Kā domā lasītāj, vai policija ir domāta pārkāpumu novēršanai, vai naudas iekasēšanas izstrādāta mašīna.  …….
Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis( Liepāja) lepojas ar to, ka ir sastādīti pēc iespējas vairāk protokolu, Teiksim tā, vērtējiet darbu kvalitāti no iekasētās naudiņas.

Viņš rezumē, ka šogad salīdzinājumā ar pērno gadu pārkāpumu raksturs un apjoms visā visumā palicis nemainīgs. Taču N.Dīķis ar bažām atzīst, ka nākotnes prognozes nav diez ko rožainas. Viņš pieļauj, ka reizē ar sociāli ekonomiskās situācijas pasliktināšanos, kad tik daudz ļaužu palicis bez darba, pasliktināties var arī sabiedriskā kārtība un drošība.

“Ne jau katrs bez darba palikušais ies darīt jebkādu darbu, lai tikai pabarotu bērnus. Daļa slīgs depresijā un slīcinās to alkoholā,” norāda N.Dīķis. Šīs problēmas dēļ viņš bažījas, ka Liepājā varētu ienākt Latgales negatīvā pieredze – atšķaidītā spirta bizness. “Tas ir ne tikai kaitīgs, bet pat bīstams cilvēka dzīvībai.”

Uzziņai

Pārkāpumu tops kopumā:
– apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšana – 2390 protokoli;
– grādīgās dziras lietošana sabiedriskā vietā – 1235 protokoli;
– neuzposta teritorija – 305 protokoli.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Vai pašvaldības policija mūs sargā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top