Vai palīdzēsi ASV armijas karavīram…

nospam
Anti-spama programmas galvenokārt ir tāda vai citāda veida e-pasta filtri, kuri izmanto vai nu noteiktu vārdnīcu, vai lietotāju definētus noteikumus, vai arī mēģina izsekot noteiktu vārdu pielietojuma algoritmam.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Programmu tirgū tās ir pieejamas, gan kā patstāvīgas programmas, gan arī kā e-pasta klientu moduļi. Daļa programmu aizdomīgos e-pasta sūtījumus saglabā speciālās direktorijās un atļauj lietotajiem tās caurlūkot izmantojot īpašus pārlūkus, citas tikai iezīmē aizdomīgo sūtījumu, ļaujot lietotājam pašam savā e-pasta klientā definēt tālāko šādu sūtījumu likteni, abas minētās pieejas ir grūti nosaukt par ideāliem risinājumiem, jo katrai no tām ir savi plusi un mīnusi.

Parasti jau nepārskatām spamu – apnicis. Tomēr viena otra vēstulīte izprūk cauri. Pats populārākais hīts ir no Nigērijas. Redzams, ka tulkojuši automātiski, tādēļ tulkojums ir visai kroplīgs :

„Direktora amata DARBĪBAS
ATM MAKSĀJUMU departaments (CBN)
CENTRAL BANK OF NIGERIA.
TEL līnija: +234-7030-989-684
DATE: 11/02/2009

SIR / Madam,

Apsveicam! Jūsu maksājumu ir apstiprinājusi (ATM 811)

Jūs esat taisnīgu tika apstiprināts ar ($ 3000000,00) attiecībā
notiekošo
ATM CARD PIEŠĶIRŠANAS paziņojumu no centrālā banka NIGĒRIJA
2009……………..” utt.

Tā kā Nigērijas afēra ir kļuvusi diezgan pazīstama, cilvēku, kuri uz to varētu “uzķerties”, kļūst aizvien mazāk. “Ieslēdzot” Irākas tematiku, krāpnieki cer, ka tas atnesīs tiem jaunu peļņu.

Pēdējā ēsma ir kāda Irākas zemes īpašnieka Faruka Al-Bašara piedāvājums, kurš it kā cenšas izvest ģimenes ietaupījumus no Bagdādes uz kādu drošāku vietu.

Šodien atnāca jaunums. Skaties jaunāko hītu, ko saņēmu no ASV armijas(URGENT FROM SGT.JOHN DAVIDSON- US MARINE IRAQ) karavīra :

„Hello,
I am Sgt.John Davidson of the Engineering Unit of the US Army in
Ba’qubah,Iraq.
We have the sum of $25,000,000 USD we made from some Oil deal that we want you to help us to receive. Since we are working here on Official capacity we cannot keep this funds hence my contacting you.
If you are interested, do get back to me so that i can give you further details.
Sgt. John Davidson”

Ja Jūs esat saņēmuši tādu vēstuli, atcerieties- tas, ko tajā piedāvā, ir pārāk labi, lai būtu patiesība.

uzmanies

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Viedoklis par “Vai palīdzēsi ASV armijas karavīram…

 • .
  .

  Tie melnīši paši reizēm labi uzķeras –

  http://ilaarijs.blogspot.com/search/label/scambaiting

  No “karavīriem” gan ir neiespējami dabūt trofejas, tikai neveiklas, paintā saķibinātas viltotas pases (kur var redzēt, ka vārdu “seržants” vecāki ielikuši, jau “karavīram” piedzimstot) :D, un varbūt kādu no neta ņemtu bildi. Jo pārsvarā jau viņi ir melnie, no kuriem viena brigādes daļa atrodas Nigērijā, otra – Londonā vai Amsterdamā.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *