Vai NLO lidoja Obamas inaugurācijas laikā

thumb_wide_123069
Izrādas, ka ASV prezidenta inaugurācija ir izcēlusies ar īpašu zīmolu.Visas iepriekšējās inaugurācijas ceremonijas gan skatītājiem, gan arī televīzijas kanāliem nav šķitušas gana saistošas, tomēr ir notikumi, kas saistīti ar zīmīgo pasākumu.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Tv ekrānos tika manīts NLO, ka pārplanēja Vašingtonā tūlīt pēc Obamas inaugurācijas. Cilvēki sāka izklīst, bet Tv kameras vēl turpināja iemūžināt ASV vēsturisko mirkli, kad arī tas notika.

Iemūžināja šo gadījumu Tv kanāla Fox News operatori. Nav lieki piebilst, ka blogsfēra pilna ar minējumiem, kas tas bija. Mazie zaļie, kas atlidojuši apsveikt Obamu vai vienkārši putns.

Interesanti, ka putna piekritēju pulkam nav argumenta, kāpēc tam nav spārnu. Interesanta inaugurācija, kļūda nododot zvērestu un te vēl NLO.

The SUN
Analysis of CNN Obama UFO OVNI Object at Inauguration 2009

2cdc0cca01

159772597

6 komentāri par “Vai NLO lidoja Obamas inaugurācijas laikā

 • .
  Saite

  Ai nu muļķības. Cilvēki stāv uz vietas, bet tas lido. Tas džeks, kurš tur runā, pats noteikti ir pastrādājis ar zīmēšanas datorprogrammām. Ticamības moments ir nozagts.

 • .
  Saite

  Nē, cilvēki nestāv uz vietas.

 • .
  Saite

  Kur ellē tai video pazudusi saule,kas ir redzama apakšējā bildē? 😀

 • .
  Saite

  Tas aplītis nav saule, bet ja tā ieskatās un piedomā var redzēt apļa vidū lidojošo…(uzņēmums no You Tube ekrāniņa, tāpēc jau liekas , ka …. 🙂

 • .
  Saite

  Homer Simpsonam , cepums, laba ideja, bet varbūt tie bija krievi… 🙂

 • .
  Saite

  Moš tas bija ASV armijas slepens izlūkaparāts, kurš vienkārši lūkoja, lai ceremonijā nenotiktu nekas slikts jaunajam presidentam? 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *