Vai Latvijā mēs runājam…. PAR KO BŪTU JĀRUNĀ.

 

 

Tieši tā, vai runas atbilst krīzes situācijas nopietnībai. Ar ko ir pārņemti mūsu ‘tautas kalpu’ prāti un darbi.

Skaties kurā publikācijā gribi, koalīcija, opozīcija, vēlēšanas, krēsli – viss. Rodas iespaids, ka nekas cits ‘elites’ prātus neaizņem, tik vien kā šaurie strīdi un žults izgāšana vienam uz otru.

Sajūta par saeimu viennozīmīga: deputātiem  nav nojausmas, kas notiek Valstī.

Vai viņi ir bijuši Latvijas laukos ? Tur lauku inteliģence ir kraha priekšā. Biju pie radiem, redzēju… Jārisina un jārunā pavisam par ko citu.

  • KUR IZMANTOSIM AIZŅEMTO NAUDU ?
  • KĀ ĀTRĀK GLĀBT EKONOMIKU ?
  • KĀ GLĀBT LAUKSAIMNIECĪBU ?

Par ko norūpējies Godmanis :

Ja Saeima izsaka viņam uzticību, tad par iespēju runāt par savas valdības paplašināšanu ar opozīcijas partijām viņam ir jākonsultējas ar koalīcijas partijām.

Pozīcijas partija :

“Patlaban ir liela sabiedrības atšķeltība no politiskajiem procesiem. Tas [Saeimas ārkārtas vēlēšanas] dos iespēju dibināt jaunas partijas, kā arī stāties esošajās, lai kandidētu vēlēšanās,” domā Segliņš.

Par ko norūpējies Valsts prezidents :

Latvijā ir nepieciešama stabila valdība un šis princips ir jāņem vērā, veicot politiskās konsultācijas, šodien žurnālistiem pēc tikšanās ar premjeru Ivaru Godmani (LPP/LC) sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Un ne viena vārda, kā miljardu vērtais aizņēmums tiks izmantots( konkrēti kam, kad, cik, kas un kā atdos miljardu parādus). Jautājumu daudz, atbilžu nav.

Vara un nauda izmaina cilvēkus – atcerieties, ka daudzi pašreizējās politiskās ‘elites’ pārstāvji Tautas frontes laikā domāja un juta tieši tāpat kā mēs – viņi bija kopā ar mums pie ugunskuriem un mēs viņiem uzticējāmies.

Tagad izskatās, ka viņi mūs pat nedzird, par saprašanu pat nerunājot. Vai tiešām nav dzirdīgu ausu un gudru prātu Latvijas sabiedrībā. Mums grib ieskalot vēsti par panaceju no visām bēdām „pārliekot vēžus no vienas kulītes citā”.

Galvenais (aizņēmums) tiek aizmirsts ar nolūku. Varbūt tie mērķi, kā izmantot lielo naudu Valdības koridoros ir zināmi, bet Tautai to nevar teikt.

pmtdt5k8l46ol6ml

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top