Vai ir pieklājīgi būt deputātam

Kas tad ir mūsu Tautas priekšstāvis?

Vēlēts un Tautas izvirzīts pilsonis ar dotām pilnvarām kārtot Valsts lietas par labu pilsoņiem, kas viņu ir deleģējuši veikt šo darbu.
It kā skaidrāks par skaidru.
Šādam amatam ar Tautas uzticības mandātu kabatā būtu jābūt cienījamam un godā celtam. Vēl vairāk viņi ir tie, kas parasti tiek ievēlēti no deputātu vidus par ministriem, padomēs un visvisādās iedomājamās un neiedomājamās komisijās.  Kā dzirdēts sakām: ‘Strādā Tautas labā un būsi cienīts un godā celts’.
Laikam tas tiek teikts par kādu iedomu pasauli, jo mūsu Latvijā tas nebūt tā nav. Kas tad par lietu, kāpēc viņi nepilda savus pirmsvēlēšanu programmu punktus.
Pietiek politiķim (deputātam) tikt pie varas tā Tautas intereses ir aizmirstas un pirmā vietā izvirzās Latvijas oligarhu intereses (Šķēle, Šleseris, Lembergs, un vēl viens otrs no tumšajiem kardināliem).

Mana atbilde ir vienkārša, ne jau mēs viņus vēlējam. Viņus izvirza un bīda ar pirmsvēlēšanu kampaņām tie paši oligarhi un mēs šajā procesā esam lielākā vai mazākā mērā dekorācija.

Šodien no SWH ‘Klekša’ vīzijām par taisnīguma principiem attiecībā pret ierēdņu, politiķu un deputātu rīcību tērējot mūsu nodokļu naudu izskanēja priekšlikums.

Fotografējam mūsu ’tautas kalpus‘ viņu darba laikā, jo izrādās viņus laikā kad būtu jāstrādā var sastapt veikalos, skaistumkopšanas salonos, sportojot un citās vietās, kas ar darba pienākumu pildīšanu nav saistītas.
Kā piemēru minot Sabiedrisko pakalpojumu regulatoru padomes priekšsēdētāju V.A, kas darba laikā, nē šoreiz azartspēles nespēlēja, bet gan apmeklēja skaistumkopšanas salonu.
Varētu jau teikt nu kas tur tāds, lai jau staipa ģīmi, bet ja jau viņi var atļautie pret savu Tautu totālu nekaunību un pat teiktu genocīdu, tad jāpadara viņu dzīve nekomfortabla.

Varbūt sāks domāt par Tautas vajadzībām.

fotografe-un-piefikse

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

pieci + viens =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Šī vietne izmanto Akismet, lai samazinātu surogātpastu. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.
Atgriezties uz augšu