Vācijā pie Rostokas liela autokatastrofa. (video)

Vācijā, netālu no Rostokas, 8.aprīlī desmit cilvēku zaudējuši dzīvību lielā satiksmes avārijā, ko izraisījusi stipra vēja sacelta smilšu vētra. Pēc pēdējām ziņām upuru skaits pieaudzis līdz 15 cilvēkiem.

Iemesls šādai drausmīgai avārijai Vācijai ir netipisks…vējš savērpis gaisā smiltis un putekļus, nopietni apgrūtinot redzamību, un vienā ceļa pusē cita citā ietriekušās trīs kravas mašīnas un 17 vieglie automobiļi.

Transportlīdzekļi aizdegušies – domājams, uzliesmojušas ķimikālijas, kas varēja atrasties vienā no kravas mašīnām.

Pretējā satiksmes joslā sadūrušies vismaz 30 automobiļi, bet tur upuru nav. Ievainoti kopumā pāri par 80 cilvēkiem, vairāki no viņiem cietuši smagi.

Nelaime ir nelaime, bet zinot, ka vācietis brauc kulturāli un sevišķi nepārkāpj …rodas secinājums, ka Vācijas autobāņu bezlimita ātrums sliktos laika apstākļos ar nepieredzējušiem vadītājiem izpēlē nāves ruleti.

Pietiek diviem autobraucējiem avarēt uz ātrgaitas autobāņa sliktos redzamības apstākļos, kad nekavējoši sekos domino efektam līdzīga situācijas tālākā norise.

Vācijā pie Rostokas liela autokatastrofa. (video)

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *