Vācijā ‘aizmirstie’ šoferi.

šoferi Vācijā
Šoferi spiesti nedēļām ilgi nīkt uz vietas un dzīvot automašīnās. Kādā auto stāvlaukumā pie Dortmundes nu jau vairākas nedēļas dzīvo tālbraucēji šoferi no Latvijas.
Latviešu šoferiem dzīvojot uz vietas, viņiem uzmanību sākuši pievērst vietējie iedzīvotāji. Uzzinājuši par situāciju, vācieši sākuši gādāt viņiem pārtikas produktus.

Par to informācija nonākusi līdz vietējiem plašsaziņas līdzekļiem, kuri tagad regulāri apciemo un iztaujā latviešu šoferus. Vienā dienā viņus apmeklēja veselas trīs televīzijas, ieskaitot pazīstamos “SAT 1” un “RTL”. Tā kā vāciešus arī jūtami skārusi ekonomiskā krīze, viņi veido līdzjūtīgus sižetus par latviešiem, kuri, lūk, spiesti nedēļām ilgi dzīvot svešas zemes ceļmalā.

Piektdien par latviešu šoferiem publicēts raksts populārajā Vācijas laikrakstā “DerWesten“. Latvijas Firmas “Dar” dispečere Alla Jurčenko pastāstīja, ka uzņēmuma saimnieks Viktors Dermanžī pagaidām neesot pieejams, taču apstiprināja faktu par šoferu dīkstāvi Dortmundē. “Diemžēl šādos apstākļos ir spiesti strādāt visi.
Cik ilgu laiku viņi būs spiesti tur pavadīt, pateikt neesot iespējams. Lūk tā iet Latviešu šoferiem.

šoferi Vācijā gaida

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *