Darba piedāvājums internetā, uzmanies no krāpšanas

Darba piedāvājums.

Aktuāla tēma par izkrāpšanas kredītiem un darba piedāvājuma krāpniekiem. Zinu personīgi, kas ir iegrābušies šādā veidā. Sliktas ekonomiskās situācijas apstākļos ļoti bieži aktivizējas blēži.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Uz maznodrošināta cilvēku izmisuma fona veidojas dažādām nelietībām pateicīga augsne.

Taču pavisam jauna tendence, darba piedāvājums, vērojama interneta vidē.

Izrādās, globālais tīmeklis ne tikai sniedz informācijas apmaiņas, bet tikpat lieliskas iespējas blēdīties, pašam darbonim paliekot relatīvi anonīmam.

Un diemžēl, latvju bāleliņi un tautu meitas, brēcot par zaglīgo valdību, paši ir labi ietrenējušies roku slidināt svešos makos.

Analizējot sludinājumus, biju nepatīkami pārsteigta, cik ļoti un pat masveidā no tiem dveš pēc ciniskas alkatības un meliem.

Kad bankas kredītus gandrīz neizsniedz un katru potenciālo kredītņēmēju izsijā kā smilšu graudiņu. Izrādās, ka ir desmitiem firmu un privātpersonu, kas gatavas aizdot tūkstošiem eiro pat personām ar sabojātu kredītvēsturi.

Darba piedāvājums, bet ir  viens BET.

Vispirms uz kādas privātpersonas kontu jāpārskaita komisijas maksa, kas svārstās no 10 līdz 150 eiro. Kāds faķīrs savā piedāvājumā to pat nosaucis par iepazīšanās maksu.

Turpat arī sastopama slavas dziesmas šiem kredīta devējiem, it kā no saņēmējiem, lai gan šaubu nav – visas šīs muļķības rakstījusi viena persona.

Loģiski, ka piekrāpto skaits  palielinās. Kā tur bija par tām aitām? 😉

Tas pats notiek darba sludinājumu sadaļās. Pašmāju drosmīgā jaunatne jūtas tik ļoti apguvusi pasaules tāles, ka nu pati steidz tautiešus iekārtot darbā.

Atkal  dzirdētā dziesma.

Vispirms jāpārskaita naudiņa par šo vērtīgo informāciju. Cits atkal prasa uzreiz samaksāt ceļa naudu vai arī par lidmašīnas biļetēm.

Tikai ar tādu pašu rezultātu. Vēlīgais darba menedžeris pats ar visu naudu izgaist zilajās tālēs vai jautri nodzer tuvākajā pabā.

Var jau teikt, ka cilvēki paši ir lētticīgi, jo blēdīšanās pazīmes šajos piedāvājumos redzamas bez īpašas analīzes. Tomēr nešaubos, ka cietušajiem, tomēr, jāraksta iesniegumi policijai un tai šīs aktivitātes jākontrolē.

Citādi, nedarot neko, tajos jauniešos, kuri tikai sākuši šādi iedzīvoties, var rasties nesodāmības apziņa, un ekonomiskie noziegumi kļūs aizvien komplicētāki.

Īpaši, ja starp blēžiem, patiešām gadīsies kāds ar zagļa talantu.

Darba piedāvājums

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *