Uzliesmojumi uz saules un to sekas

Laika posmā no 8. līdz 12.decembrim uz Zemes gaidāmas ļoti spēcīgas magnētiskās vētras.

Fakts jau nebūtu pārsteidzoši  jauns…uzliesmojumi uz saules ir regulāri un ja rakstu un Jūs lasāt …arī pārdzīvojami.

Taču … nesen NASA speciālisti sadarbībā ar ASV Nacionālo zinātņu akadēmiju publicēja ziņojumu ar nosaukumu «Kosmosa draudi: sociālās un ekonomiskās sekas», kurā secināts, ka Saules aktivitātes pieaugums Zemei draud ar bojāeju.

Kolorado universitātes profesors, NASA pārstāvis Daniels Beikers, apgalvo, ka ļoti spēcīga uzliesmojuma uz Saules sekas salīdzināmas ar atomkaru vai sekām, ko izraisītu uz Zemes nokritis gigantisku apmēru meteorīts.

Plazmas izvirdumi uz Saules paralizēs elektrības padeves tīklus un visas ierīces, kas tiek darbinātas ar tās palīdzību uz Zemes.


…kosmiskā zonde «Solar Dynamics Observatory» (SDO) uz Saules fiksējusi rekordlielu plazmas uzliesmojumu 700 000 kilometru garumā, kas 50 reizes pārsniedz Zemes diametru, vēstī «Foxnews.com»…

Patīkami jau nebūtu, dzīvot tumsā un aukstumā…bez sakariem un izklaidēm. Jā, praktiski taču nedarbosies pilnīgi viss…pat internets…

Perspektīvas nav iepriecinošas, bet gribētos ticēt, ka zinātnieki un avīžnieki pārspīlē.  Lai gan no otras puses saule savu aktivitātes maksimumu vēl nemaz nav sasniegusi.  Zīmīgi, ka maksimums gaidāms 2012. gada rudenī, kad Saules aktivitāte sasniegs savu maksimālo punktu.

Noteikti  jau esi lasījis, ka Maiju kalendārs arī beidzas 2012. gada decembrī  un  ar prāvietisku pareģojumu par pasaules bojā eju.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Uzliesmojumi uz saules un to sekas”

  1. āmen saka:

    Un tuvojas 2012. g…kur izšķirsies kas ir kas un sazagtie miljoni nelīdzēs, un uguns līs no debesīm , un piķis līs pār ķeceru un grēkāžu galvām, un smirdēs pēc sēra, un elles vārti būs vaļā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top