Uzlabotie foto-radari.

TraffiStar SR590 Super Speed Camera b Mazākā vai lielāka mērā mēs visi šad…tad pārkāpjam noteiktos ātruma limitus. Ziņa nav iepriecinoša…tiks ieviests dzīvē jauns un efektīvs naudas kāššanas foto radars.
Pagaidām gan Šveicē … to ražos firma ‘Multinova’. Kas tad ir satraucošs šajā ziņā ?

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Šveice ir Šveice un patālu. Nesaki viss … Latvijā šobrīd izmantotos fotoradarus “MultaRadar C” izgatavojusi šveiciešu kompānija “Multanova” un Latvijai jau ir iestaigāts celiņšs uz šo firmu.

Tātad …jaunais foto-radars :

“Trafistar SR590”… Tas spējīgs vienlaicīgi izsekot līdz pat 22 automobiļu braukšanas ātrumam attālumā līdz 500 metriem un vienlaicīgi piefiksēt līdz pat 10 ātrumpārkāpējus.

Jaunā tipa fotoradars izmanto divas kameras – viena no tām fiksē visu tās redzeslokā ar sešiem kadriem sekundē, bet otra fotografē pārkāpēju sejas.
Turklāt “Trafistar SR590” fotoradars spējīgs fiksēt ne tikai ātruma pārkāpējus, bet arī braukšanu pār luksofora aizliedzošo signālu, “Stop” zīmes ignorēšanu, priekšrokas nedošanu gājējam, nogriešanos neatļautā virzienā, ceļa horizontālā apzīmējuma ignorēšanu utt.

Nu izcili labs draņķis…

zemst4 2

Multinova

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

2 viedokļi par “Uzlabotie foto-radari.

 • .
  .

  Kāfēc fotoradars tiek rakstīts kā “foto-radars”?

  Atbildēt
 • .
  .

  Pareizi raksti… fotoradars. Man doma pārdalīt šos divus jēdzienus foto un radars… radās jūtu nomāktumā no bezizejas un nolemtības ievērot noteikto ātruma režīmu 🙂

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *