Uzlabotie foto-radari.

TraffiStar SR590 Super Speed Camera b Mazākā vai lielāka mērā mēs visi šad…tad pārkāpjam noteiktos ātruma limitus. Ziņa nav iepriecinoša…tiks ieviests dzīvē jauns un efektīvs naudas kāššanas foto radars.
Pagaidām gan Šveicē … to ražos firma ‘Multinova’. Kas tad ir satraucošs šajā ziņā ?

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Šveice ir Šveice un patālu. Nesaki viss … Latvijā šobrīd izmantotos fotoradarus “MultaRadar C” izgatavojusi šveiciešu kompānija “Multanova” un Latvijai jau ir iestaigāts celiņšs uz šo firmu.

Tātad …jaunais foto-radars :

“Trafistar SR590”… Tas spējīgs vienlaicīgi izsekot līdz pat 22 automobiļu braukšanas ātrumam attālumā līdz 500 metriem un vienlaicīgi piefiksēt līdz pat 10 ātrumpārkāpējus.

Jaunā tipa fotoradars izmanto divas kameras – viena no tām fiksē visu tās redzeslokā ar sešiem kadriem sekundē, bet otra fotografē pārkāpēju sejas.
Turklāt “Trafistar SR590” fotoradars spējīgs fiksēt ne tikai ātruma pārkāpējus, bet arī braukšanu pār luksofora aizliedzošo signālu, “Stop” zīmes ignorēšanu, priekšrokas nedošanu gājējam, nogriešanos neatļautā virzienā, ceļa horizontālā apzīmējuma ignorēšanu utt.

Nu izcili labs draņķis…

zemst4 2

Multinova

2 komentāri par “Uzlabotie foto-radari.

  • .
    Saite

    Kāfēc fotoradars tiek rakstīts kā “foto-radars”?

  • .
    Saite

    Pareizi raksti… fotoradars. Man doma pārdalīt šos divus jēdzienus foto un radars… radās jūtu nomāktumā no bezizejas un nolemtības ievērot noteikto ātruma režīmu 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *