Uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti

Biedrības nams aicina mazos liepājniekus uz tikšanos ar Ziemassvētku vecīti !

Reizē ar pilsētas ietērpšanos Ziemassvētku rotās, arī Liepājas Latviešu biedrības nama darbinieki sarūpējuši bērniem skaistas eglītes, kas, izpušķotas, grezno biedrības nama zāles.

Dāvināšanas laiks ir klāt un šobrīd lieli un mazi aktieri rosās mēģinājumos, lai taptu muzikāls koncertuzvedums bērniem „Ceļojums pa 12 mēnešiem kopā ar Lielo rūķi”.

Muzikālajā izrādē mazie skatītāji tiks aicināti ceļot līdzi, iepazīties un piedzīvot paši katra mēneša raksturīgākos notikumus, Celojums ar Lielo Ruki wlaika maiņu un tradīcijas. Vokālās studijas „Allegria” vadītājas Irēnas Karpas vadībā top muzikālās pasakas „Ceļojums pa 12 mēnešiem kopā ar Lielo rūķi” skatuviskais ietērps.
Pasakas autore ir pati studijas vadītāja, bet uz skatuves visu divpadsmit mēnešu tēlos iejutīsies vokālās studijas muzikālie audzēkņi.

Liepājas latviešu biedrības nams ir aicinājis Liepājas uzņēmumus un iestādes 20., 21. un 23. decembrī iepriecināt savu darbinieku atvases ar muzikālo izrādi, pēc kuras sekos jautras rotaļas kopā ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem.

Atraktīvo rotaļu noslēgumā Ziemassvētku vecītis atvērs dāvanu maisu un ielīksmos mazo ceļotāju sirdis.
Dāvāsim prieku viens otram un noticēsim brīnumam!

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe
63421760
www.biedribasnams.lv

Celojums ar Lielo Ruki.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top