US Airways lidmašīna noplanē upē.

a320
US Airways pasažieru laineris ar 155 cilvēkiem uz klāja avārijas režīmā veiksmīgi piezemējusies Hudzonas upē, visi pasažieri un apkalpes locekļi izglābti.

Tā ir no tām retajām reizēm, ko var saukt par brīnumu. Reta reize, kad tik liela izmēra pasažieru laineris ar 155 cilvēkiem uz klāja avārijā nezaudē cilvēku dzīvības.
Visi pasažieri un apkalpes locekļi izglābti. Tikai trīs minūtes pēc pacelšanās no lidostas Ņujorkā, laineris sadūries ar putnu baru un sācis strauji zaudēt augstumu.

Jau dažas minūtes pēc iekrišanas Hudzonas upē, notikuma vietā ieradās glābšanas kuteri un prāmji. Vietējās Ņujorkas amatpersonas lidmašīnas pilotu nosaukušas par varoni, jo viņam izdevies pagriezt lidmašīnu un to nosēdināt ūdenī.

Valsts prezidents Džordžs Bušs izplatījis paziņojumu, ka viņu “iedvesmojusi apkalpes prasme un varonība, kā arī glābēju apņēmība un pašaizliedzība”.

Labi kas labi beidzas, bet varu iedomāties to stresu, kas bija jāpārdzīvo pasažieriem.

a3201

gudzonas-upe-a-320-2

gudzonas-upe-a-320

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *