Uldis Sesks sašutis, lūdz atsaukt informāciju

 

 

Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks nosūtījis reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministram Edgaram Zalānam vēstuli, kurā lūdz atsaukt ministrijas nepatiesi izplatīto informāciju par veiktajām prēmijām 2009.gadā.

Dome uzskata, ka ministrijas šonedēļ izplatītā informācija, ka Liepājas domes priekšsēdētājs, viņa vietnieki un visi Liepājas pašvaldības darbinieki pērn ir saņēmuši ievērojamas gada piemaksas, kā arī vēl cita veida papildus atlīdzības, ir nepatiesa.

Vairākos masu medijos trešdien ar atsauci uz RAPLM izskanēja informācija par Latvijas pašvaldību vadītāju un darbinieku atalgojumu.

Cita starpā šajās ziņās pausts, ka pērn gada piemaksas vai prēmijas maksātas divās pašvaldībās: Jēkabpils domē 272 lati, Liepājas pilsētas domē 3672 lati.

Uldis Sesks

Pārdomu mirklis….

Vai tiešām U. Sesks apstrīd sava šefa ziņas ? Nekas nopietns tas nebūtu, ja to teiktu I. Sudrabas kundze, bet pārmetumi nāk no Zalāna, kas ir TP biedrs. Nav jau piemirsies, ka U. Sesks ir bijis Tautas Partijas fans un ideju atbalstītājs.

Kas tad nu ?

Par ko tad tiek kaitināta U. Seska patmīlība ?

Ir tāds teiciens… par žurkām, kas pamet grimstošo kuģi (partiju). Cik ir dzirdēts, U.Sesks sāk mest kažoku uz otru pusi un mīļākais vārds U. Seska leksikā ir vienotība.

Tāds nu mums ir tas domes priekšsēdis….kā pūtīs vēji tā locīsies, kas raksturīgi – SEV pareizajā virzienā…

Jā….. par tām naudām …
Grūti  noticēt  U. Seska teiktajam par prēmiju un citu materiālo labumu,  kā arī apslēptās stimulēšanas neesamību.

Vai tici, ka dome ir sevi apdalījusi ?  ES neticu….

PAPILDINU 29.jūnijs 2010.

Nu vienkārši nevarēju noturēties no smiekliem… trāpīgākas karikatūras par politisko prostitūciju neatrast …

Autors: Viļņa Bulava karikatūra

«Nekad agrāk Liepājas mērs Uldis Sesks un Ventspils mērs Aivars Lembergs nav bijuši gatavi tik ciešai sadarbībai kā tagad, izšķiroties sadarboties vēlēšanās zem Zaļo un zemnieku savienības karoga,»

…ar šādu parakstu reģionālā avīze Kursas Laiks 18.jūnijā publicēja karikatūru, kurā šo abu pilsētu galvas attēloti kaili kopā sasietiem dzimumlocekļiem un ZZS karodziņiem rokās.

Papildinu 13.01.2011

Liepājas mēra Ulda Seska ģimenes biznesa attīstībai tiek izmantoti Liepājas domes darbinieki.

Par to liecina SIA Berghof izsludinātais uzaicinājums iesniegt piedāvājumu par būvniecības darbu veikšanu lauku tūrisma mītnē Rudbāržu pagasta Sieksātē atbilstoši būvprojektam.

Uzaicinājumā kā projekta vadītāja norādīta Liepājas mēra padomniece Vita Plūksna. Paredzamā līguma izpildes vieta ir Sieksātes Zīlmaņi, kur atrodas Sesku ģimenei piederošais tūrisma komplekss.

Paredzamais līguma izpildes termiņš ir šā gada 30. novembris. Vita Plūksna DB atzina, ka projekts paredz tenisa laukuma izbūvi, kā arī atbilstošu ģērbtuvju un dušas izveidi. Iespējams, ka tā realizēšanai varētu piesaistīt arī ES naudu, viņa pieļāva.

Vita Plūksna nesaskata interešu konfliktu situācijā, ka, būdama Liepājas mēra padomniece, darbojas kā projekta vadītāja mēra meitai piederošajā uzņēmumā. Neesmu par to domājusi, viņa komentēja.

2009. gada decembrī dibinātais SIA Berghof pilnībā pieder Ulda Seska meitai Anetei Seskai, liecina Lursoft datu bāzē pieejamā informācija. Pie Berghof darbības veidiem norādīta sporta objektu darbība.
Avots . db.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

7 Atziņas “Uldis Sesks sašutis, lūdz atsaukt informāciju”

 1. bebrs saka:

  Fakts, ka zog un šmugulē pat lepnie autiņi skaitas no ekonomiskās zonas dāvāti, ne čiku ne grabu viss čikiniekā

 2. Jēkabpils saka:

  Šmuks jauks cilvēks. Nemaz no skata jis pēc viltnieka neliekās

 3. jekabsons saka:

  Muļķīgs jautājums ticēt vai nē, skaidrs ,ka mūsdienu Latvijas politika ir pārkorumpēta. Kāpēc tad Liepājas mērs būtu izņēmums.
  Goda vīri par politiķiem neiet

 4. Marita saka:

  Visriebīgākais tajā domes kompānijā ir Zīds, nu tāds pielīdējs vēl nav redzēts

 5. liepajfanītee saka:

  Nu ne slikti iekārtojies SESKS!

  Lai arī Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ir kapitāldaļu turētājs vairākās pašvaldības kapitālsabiedrībās, Latvijas Olimpiskās komitejas izpildkomitejas loceklis un 2013. gadā ieņēma arī Latvijas Lielo pilsētu asociācijas prezidenta amatu, algu viņš saņem tikai par Liepājas mēra un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes priekšsēža amatu pienākumu pildīšanu.

  Darbs pilsētas mērijā pērn Seskam ienesis vidēji 1713 latus mēnesī jeb aptuveni 20 555 latus gadā, bet Liepājas Speciālā ekonomiskā zona viņam algā izmaksājusi vidēji 1846 latus mēnesī jeb 22 151 latu gadā.

  Sesks ir visai nasks aizdevējs – kopumā viņš izsniedzis divus aizdevumus, kuru kopējā summa pārsniedz 366 tūkstošus latu. Skaidrā naudā Liepājas mērs 2013. gadā glabājis 3200 latus, bet bezskaidrā naudā – maķenīt vairāk nekā 7463 latus.

  Sesks lieto dienesta automašīnu – 2011. gadā ražotu “Volkswagen”, bet, pamatojoties uz ģenerālpilnvaru, viņa rīcībā ir arī 2002. gada ražojuma “Subaru Impreza”. Kopīpašumā ar sievu viņam pieder māja Nīcas novadā, 400 latus vērtas “Viesnīca Kalnmuiža” kapitāldaļas, kā arī 9800 latus vērtas SIA “Muni 27” kapitāldaļas.

 6. liepajfanītee saka:

  Agešina kungs un Miloslavska kungs ir cilvēki ar kuriem Liepājas Partija un Seska kungs ir parakstījis koalīcijas līgumu Liepājas Domē.

  Izrādās,ka fona aiz visa tā stāv Krievijas konsuls un Kravcovs. Ir par ko padomāt.

 7. gudrais saka:

  Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska ienākumi 2015.gadā bijuši 178 877 eiro, no kuriem lielāko daļu jeb 120 575 eiro veidojis no mātes saņemtais mantojums.

  Par to liecina viņa valsts amatpersonas deklarācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top