Uldis Marhilevičs Liepājniekus ielūdz uz savu autorkoncertu.

 

 

Uldis Marhilevičs “Tava sirds ir Tavas mājas”

18.oktobrī Liepājas OC Rožu zālē!

Sākot no 11.oktobra, līdz pat 5.decembrim Latvijas koncertzāles pieskandinās Ulda Marhileviča mūzika, komponista autorkoncertos „Tava sirds ir Tavas mājas”.

Uldis Marhilevičs koncertos muzicēs kopā ar vijolnieku Dzintaru Beitānu, taustiņintrumentālistu Raimondu Macatu, kontrabasistu Modri Laizānu un sitaminstrumentālistu Andri Buiķi.

Ulda Marhileviča dziesmas izdziedās Antra Stafecka.

Ulda Marhileviča autorkoncerts ir sen iecerēts un lolots komponista projekts, nu īstenotā iecere klausītāju vērtējumam tiks nodota šī gada nogalē.

Koncertprogrammas pirmā daļa atvēlēta instrumentālajai mūzikai, kurā muzikālais centrs būs flīģelis un paša komponista, pianista, Ulda Marhileviča klavierspēle.

Uldis Marhilevičs

Komponista raksturīgais mūzikas melodiskums, tai piemītošais melanholisms, mūzikas izteiksmes veids valdzina ikvienu klausītāju.

Šīs koncertprogrammas otrajā daļā to varēs saklausīt dziedātājas Antras Stafeckas dziedājumā, kura iejutīsies komponista dažādos gados radītajās dziesmās, kuras savulaik dziedājušas dažādas skatuves leģendas:  Mirdza Zīvere, Igo un citi.

Koncerta programmā skanēs gan zināmas, gan retāk dzirdētas Ulda Marhileviča melodijas, neizpaliks komponista zelta dziesmas „Vēl”, , „Naktsvārdi”, „Mājupceļš” , protams, dziesma „Lūgums”, kas 1984. gadā kļuva par Latvijas Radio Mikrofona aptaujas uzvarētāju un daudzas, daudzas citas dziesmas.

Komponists Uldis Marhilevičs saka:

«Man mūzikas radīšana saistās ar degsmi, aicinu uz saviem autorkoncertiem visā Latvijā, būs pirmatskaņojumi, līdzidziedāšana un varbūt arī kāds tango!»

„Un tomēr – galvenais iemesls ir flīģelis. Pasakiet, kuram pianistam nav tāda doma – uzspēlēt uz „Steinway? Mēs daudz izmantojam digitālās klavieres, tādēļ šis koncerts, kurā spēlēšu tieši flīģeli, būs īpaši atbildīgs.”, piebilst Uldis Marhilevičs.

Koncertu producents: Sandis Mohovikovs | Tālr. 29131458 | sandismoh@inbox.lv

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top