Ulda Stabulnieka piemiņas koncerts.

 

 

Ulda Stabulnieka piemiņai veltīts koncerts Liepājas Latviešu biedrības namā

Svētdien, 13. janvārī plkst.18.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks komponista Ulda Stabulnieka piemiņas koncerts.

Tā ieņēmumi tiks ziedoti māksliniekam veltītā pieminekļa “Sirdspuksti” izveidei.

Atceres koncertā piedalīsies dziedātāji Ginta Krievkalna un Dons, kā arī mūziķu grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

Tikko iznākušajā DVD, gan dubultajā audio CD ir iekļautas visas dziesmas, kas pagājušā gada novembrī skanēja U.Stabulnieka piemiņas koncertā Kongresu namā…

…”Par nesatikšanos”, “Margarita”, “Miers”, “Melodija”, “Barons”, “Zirgu Tirgus”, “Mēmele” un daudzas citas populārākās Ulda Stabulnieka dziesmas.

“Šajos albumos uz vienas skatuves redzami un dzirdami Latvijas populārākie mūziķi – jaunie dziedātāji un estrādes leģendas…
… Margarita Vilcāne, Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Imants Vanzovičs, Rita Trence, Ira Krauja, Ingus Pētersons, Ieva Akuratere.

Kā arī … Dons, Samanta Tīna, Juris Vizbulis, Dāvids Kalandija, Jānis Stībelis, Ginta Krievkalna, Niks Matvejevs, Mārtiņš Brauns, Igo, Raimonds Ozols, Normunds Rutulis, Laimis Rācenājs, Aija Andrejeva.

Kori… “Omnes” diriģentes Aijas Kukules vadībā un “Kamēr…” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, grupas “Putnu Balle”, “Remix”, “Mirage Jazz Orchestra”, “Melo M”, “MoNo”, “Latvian Bites Blues band”, kā arī Kristapa Krievkalna mūziķu grupa un Latvijas Nacionālā teātra aktieri”,- par jaunajiem albumiem stāsta koncerta producents Juris Millers.

piemiņas koncerts

piemiņas koncerts

Gan DVD, gan dubultajam audio diskam ir arī savi “bonusi” – piemēram, DVD būs redzama 1979. gadā tapusī muzikālā filma “Dziesmas Rīgai”, bet dubultajā audio diskā ir iekļauta komponista pēdējās sarakstītās dziesmas…

“Teic, kur Tu ej?” radio versija, ko iedziedājuši Dons, Ginta Krievkalna, Aijas Kukules vadītais bērnu koris “Omnes” un grupa “Melo M”.

Ulda Stabulnieka piemiņas koncerta DVD un dubultais CD būs nopērkams mūzikas ierakstu veikalos, kā arī koncertā.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *