Treviss Pastrana, ātrgaitas drifta šova Gymkhana pilots

 

 

Treviss Pastrana piedalās jaunajā Gymkhana 2020 šovā.

Izcilais auto pilots šovu uzsāka dzimtajā pilsētā Anapolisā, ASV štatā Merilenda.

Kā jau pienākas izcilam auto braucējam viņš savus fanus pārsteidza ar pārdrošu lēcienu.

Treviss Pastrana, vispirms ar modernizētu Subaru WRX STi (862 ZS), lēca pāri kanālam.

Starp citu pa kanālu pārvietojās lielā ātrumā, ātrgaitas sacīkšu laiva.

Pats par sevi saprotams, ka viņš pēc tam, ātri iekļaujoties pagriezienos, pārvietojās pa pilsētas ielām. Ātrgaitas drifta šova Gymkhana fani Hoonigan Youtube kanālā ir saņēmuši Jaungada dāvanu. Aizraujošu, video par automašīnas brīvo stilu ielās.

Treviss Pastrana

Jaunā, gandrīz desmit minūšu garā klipa galvenais varonis, ka jau rakstīju, ir Treviss Pastrana. Sacīkšu automašīnu braucēja Kena Bloka draugs un konkurents.

Gymkhana šovs pēc būtības ir rallijs, kas ir kļuvis plaši izplatīts ASV, Japānā un Dienvidāfrikā. Šova galvenā iezīme ir rallija elementu demonstrācija plašam interesentu daudzumam.

Atbilstoši nosacījumiem, lai izietu Gymkhana trasi, braucējam jābrauc ar maksimālu ātrumu. Trase izveidota ar dažādiem šķēršļiem, kas pārvērš braucienu par neaizmirstamu automašīnas iespēju demonstrāciju.

Vārdos nav iespējams aprakstīt šo darbību!

Labāk atvēliet 10 minūtes sava laika, lai noskatītos neparastas, bet efektīvas sacensības, kas demonstrē automašīnas tehnisko jaudu un Treviss Pastrana prasmi.

Ko tad mēs vērosim video sižetā?

Pa ceļam Pastrana lielā ātrumā ar automašīnu notrieca bumbas, riņķo lokveida krustojumā. Izbraucot no mola, viņš ar automašīnu driftēja, nobiedēja ostas darbiniekus. Gandrīz ielidoja ūdenī un pēc tam izbrauca skrejceļā, kur sacentās ar vieglā tipa lidmašīnu.

Izrādes beigās Pastrana ieskrējas ar Subaru līdz 240 km/st. Jāpiebilst, ka šādā ātrumā tika veikti meistarīgi lēcieni no sagatavota tramplīna.

Parasti šādos šovos izmanto modernizētu Ford Mustang “HooniCorn V2”, Ford Fiesta WRC, Ford Escort RS Cosworth, Ford Focus RS RX un Ford F-150 “HooniTruck”.

Protams, Subaru ar Trevisu Pastranu pie stūres.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *