Tornādo Krievijas pilsētā Blagoveščenskā, ir ievērojami postījumi

 

 

Tornādo.

Krievijas  pilsēta Blagoveščenskā (Благовещенск) pārgaja pāri virpulis, ko parasti dēvējam par tornado un kuri ir bieži viesi ASV. Vismaz vizuālā līdzība ar tornado bija uz visiem 100%.

Virpulis trakojis vairāk nekā desmit minūtes. Tā laikā ar saknēm tika izrauti vairāk nekā simts koki, apgāztas vieglās un arī kravas automašīnas.

Pārrauti ir arī augstsprieguma elektrības vadi un nodarīti citi ievērojami postījumi. Daudzi vietējie iedzīvotāji ir šoka pārņemti, jo Blagoveščenskā šāda dabas stihija līdz šim nebija piedzīvota.

Ir bojā gājušais, kuram ar lidojošu dzelzs plāksni nošķēla galvas daļu. Kopumā smagi cietuši 38 cilveki. Šāda veida virpuļi vai tornādo… Krievijā nav bieža parādība, jo visā zināmajā vēsturē ir fiksēti tikai trīs šādi gadījumi.

Jāpiemin, ka Blagoveščenska ir liela pilsēta ar 215 tūkstošiem iedzīvotaju un atrodas Amūras apgabalā, kas kā zināms robežojas ar Ķīnu.

Fotogrāfijas ir no fotogrāfa… Андрей Оглезнев.

Tornādo

tornado kr2

tornado kr3

tornado kr4

tornado krievija

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *