Toksisks cilvēks, kā tas var ietekmēt jūs ikdienā un visas dzīves laikā

Toksisks cilvēks, nebūt nav radiācijas upuris.

Vai vēl ļaunāk, bioloģiski vīrusu ietekmēts nelaimīgais. Parunāsim par cilvēku ar šādu izveidojušos personību.

Liepājnieki sastop šāda tipa cilvēkus itin bieži. Piemēram, politiķi, paziņas, “covid” noliedzēji un tā tālāk.

Toksisks cilvēks, kādas ir viņa personības iezīmes?

Ja īsi, tad raksturīgi, ka tiešas konfrontācijas gadījumā viņi uzbrūk. Parasti viņi noliedz realitāti. Domāju, ka esi sastapis COVID-19 noliedzējus.

Ieteikumi un viņu komentāri ir ļaunprātīgi, tie var izraisīt pārmērīgu reakciju.

Šāds cilvēks var Jūs ietekmēt.

“Jūs izskatāties lieliski, beidzot zaudējāt svaru” vai “Es novēlu jums labu atpūtu, lai gan es nekad tur neietu” - pazīstami izteicieni?

Šis ir tikai toksiskas runas paraugs. Kad tos izraisa takta trūkums? Kad patiesa vēlme sabojāt garastāvokli?

Toksiskie liek otram justies slikti - fiziski un garīgi.

Neesiet pārāk pārsteidzīgs, lai diagnosticētu toksisku raksturu, kas tēmēts Jums. Pirms izlemjat izstumt kādu no savas dzīves, jums ļoti rūpīgi jāaplūko personas uzvedība.

Novērtē, šāda cilvēka, radītās jūtas. Kādi ir pastiprinātas piesardzības priekšnoteikumi?

Pastāvīga pašapziņas mazināšanās.

“Lai veicas, jo es neticu, ka jums izdosies”, “Vai tiešām ticat, ka tāds cilvēks kā viņš par jums nopietni interesēsies”.

Diēta? Vai tiešām vēlaties to darīt? ” Tiešas neveiksmes prognozēšana darbā, attiecībās vai pat rūpes par savu figūru var izpausties dažādos veidos.

Joks, sarkasms, ņirgāšanās, it kā nepieciešams godīgums. Kopīga lieta ir tā, ka tā vietā, lai atbalstītu, tā tikai pastiprina bailes, apmulsumu un nedrošību.

Patiesi draudzīgs cilvēks, apzinoties jūsu dilemmas vai plānus, vai nu piedāvās palīdzību, vai, redzot draudus, palīdzēs tos pārvarēt.

Protams, var gadīties, ka ideja patiešām ir ārpus jūsu spēkiem vai arī to būs grūti īstenot citu iemeslu dēļ.

Toksisks cilvēks

Šajā gadījumā sliktu nodomu trūkums tiek demonstrēts, objektīvi norādot uz iespējamiem draudiem. Bez nomācošiem komentāriem par jums.

Nepārtrauktas rūpes un vienvirziena komunikācija.

Nav nekas nepareizs, ja kāds jums stāsta par problēmām, ar kurām viņi saskaras. Ja attiecības ir tādas, ka katra tikšanās nozīmē uzklausīt nebeidzamu rūgtu nožēlu, tas ietekmēs jūsu labklājību.

Šī komunikācija nedos pozitīvu efektu. It īpaši, ja komunikācija ir gara un vienpusīga, tas ir, jūs esat klausītājs un negatīvo emociju “rezervuārs”.

Ciniska uzbāšanās izraisa pieķepināšanos, kas ir labākais stimuls toksiskiem cilvēkiem.

Realitātes un savu vārdu noliegšana.

Ja viņiem tiek atgādināts publiski noniecinošs paziņojums vai nepelnīta kritika, viņi var mēģināt to izskaidrot ar faktu.

Viņi skaidro, ka cita rīcība nebija iespējama, viņi bija spiesti to darīt. Izkropļojot savu paziņojumu un uzvedības nozīmi, viņi apstrīd apsūdzības.

Tajā pašā laikā viņi apzināti ignorē un noniecina otras puses jūtas. Tas viss, lai demoralizētu cilvēku, kurš vēlas noteikt patieso situāciju. Tā rezultātā toksiski cilvēki bieži ir prasmīgi manipulatori.

Bezgalīga latiņas pacelšana.

“Labi, tas ir iespējams, bet nav viss, ko jūs varat darīt?”, “Vēl mazliet, un jūs kļūsiet par cilvēku”, “Ar manu palīdzību jūs varat sasniegt kaut ko citu savā dzīvē.”

Šī negatīvā motivācija un vīzija par gandrīz taustāmu atlīdzību visvairāk ietekmē ambiciozos, bet nedrošos cilvēkus. Viņi ir audzināti pārliecībā, ka viņiem viss ir nopelnīts godam, ka ar to vien nepietiek.

Šo vienkāršo paņēmienu izmanto gan toksiski priekšnieki, gan dzīves partneri. Jā, un politiķi, kas aizmirsuši savas pagātnes kļūdas un izgāšanos.

Tas darbojas, līdz otra puse saprot, ka atlīdzība nekad nebūs, jo arvien pieaugošās cerības nevar piepildīt.

Stumj visu uz paspīdēšanas fona.

Paradoksāli, bet tieši šis darbības princips var būt upuru lielākā ēsma. Ticība savai unikalitātei no pirmā acu uzmetiena liecina par spēku un pašapziņu.

Ja izrādīsies, ka tie ir tikai “šāvieni”, sekas būs bēdīgas. Indīgais narciss ir burvīgs tikai attiecību pirmajā fāzē.

Kad viņš uzskata, ka attiecības ir kļuvušas tuvākas, viņš kļūst prasīgāks. Tā kā viņam vajag fonu, uz kura viņš dominēs, viņš darīs visu, lai attiecības ar partneri būtu nevienlīdzīgas.

Toksisks cilvēks pastāvīgi graus partnera pašcieņu, kritizējot, ņirgājoties godīguma aizsegā un veicinot lielāku pieķeršanos.

Liek justies slikti - fiziski un garīgi.

Toksisks cilvēks atņem jūsu enerģiju, vēlmi rīkoties, rada nedrošību un kompleksus. Vai jūtaties vainīgs, domājot par šo attiecību pārtraukšanu?

Šis ir labs laiks konfrontācijai. Ja atbildot dzirdat, ka jūsu jūtas ir nepamatotas bailes, rūpīgi pārdomājiet, vai vēlaties palikt pazīstami.

Nav vajadzības uzklausīt toksiska cilvēka “indes runu” ar kuru viņš iegūst, bet Jūs zaudējat.

Labu Dienu!

 

2 komentāri par “Toksisks cilvēks, kā tas var ietekmēt jūs ikdienā un visas dzīves laikā

  • at
    Permalink

    Zinu vienu, tas ir Gobzems

  • at
    Permalink

    Liepājā ir frukts apkalpojošā sfēra- Artis RIMMA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.