Tirdziņš Kungu ielas radošajā kvartālā, Liepājā.

 

 

Lieldienu sagaidīšana un tirdziņš Kungu ielas radošajā kvartālā!

Jau pavisam drīz … 20.aprīlī Kungu ielas radošajā kvartālā tiks svinētas Lieldienas.

Ikviens tiks aicināts piedalīties Lieldienu tradīciju saglabāšanā un būt par pasākuma „Nākat lieli, nākat mazi Lielo dienu lūkoties” neatņemamu sastāvdaļu.

Lai pavasara smaržu un garšu ienestu arī savās mājās, Lieldienu tirdziņā varēs iegādāties gan vietējo amatnieku darinājumus, dažādus lauku labumus un citas pavasarīgas lietas.

Tuvojoties Lieldienām, kas nes sev līdzi arī pavasarīgas noskaņas ne tikai dabā, bet arī cilvēku sirdīs un mājās, aicinām rotāties un iegādāties sev noderīgas lietas svētku tirdziņā.

Kungu ielas radošajā kvartālā tirgotāji piedāvās iegādāties amatnieku darinājumus, rotājumus, dāvanas, suvenīrus, kā arī dažādus lauku labumus un vietējo mājražotāju produkciju.

Tirdziņš

Lieldienu tirdziņā tiek aicināti pieteikties mājražotāji, amatnieki un citi tirgotāji, kas rūpēsies par patīkamu, pavasarīgu svētku noskaņu un ar savu piedāvājumu iepriecinās ikvienu pircēju.

Visi interesenti aicināti pieteikt savu dalību pasākumam, zvanot LLBN kontaktpersonai Terēzei Fuglicai pa tālr. 63421760 vai mob.tālr. 29388447 līdz 14. aprīlim.

Jau Ziemassvētku pasākuma „Piparkūku sirds” laikā tirdziņš Kungu ielas radošajā kvartālā ieguva apmeklētāju atzinību un bija lieliska vieta, kur satikties vietējiem tirgotājiem un pircējiem.

Turpmāk šī satikšanās kļūs par tradīciju, jo, sākot no aprīļa, ik mēnesi tiks rīkoti šādi pasākumi, turklāt vasarā pat 2-3 reizes mēnesī!

Būsiet mīļi gaidīti Lieldienu tirdziņā Kungu ielas radošajā kvartālā, Kungu ielā 24, lai kopā radītu svētku sajūtu un rūpētos par pavasara noskaņu ikvienā sirdī.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
Kultūras projektu vadītāja
Terēze Fuglica

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top