Tīra māja, ja apskatam šo jautājumu pavisam nopietni

Tīra māja.

Uzreiz pārdomām uzdošu jautājumu, cik tīra, jūsuprāt, ir jūsu māja? Noteikti būs grūti tā uzreiz atbildēt. Tāpēc ņemsim konkrētu iespējamo gadījumu: ja jūsu mājā ienāktu profesionāls apkopējs, ko viņš domātu?

Ko varu teikt par sevi, protams, es neesmu ideāla, un mana māja nav ideāla. Es to apzinos!

Tāpēc došu profesionālus padomus, kurus esmu noskatījusi interneta plašumos un sāku pielietot pati.Tādā veidā, profesionālā, novērtējot savu telpu un tagad precīzi zinu, kuras vietas ir problemātiskas.

Tīra māja, tomēr, cik tīra ir jūsu māja?

Vai esat kādreiz aizdomājušies, cik tīra patiesībā ir jūsu māja? Ja kādreiz esat pārvietojis savu dīvānu vai meklējis zem gultas kaut ko, iespējams, zināt, ka jūsu mājas nav tik tīras, kā varētu šķist.

Lielākā daļa mūsu māju no pirmā acu uzmetiena izskatās jauki un tīri, taču, atvelkot aizkaru (vai šajā gadījumā dīvānu), redzēsi to briesmīgo, ko var raksturot, kā putekļu nekontrolēta kolonija tavā mājā.

Nesen veikts pētījums atklāja, ka tikai aptuveni 34% no mums veic uzkopšanu reizi nedēļā. Noskaidrots, ka 29% no mums tīra reizi divās nedēļās, un tikai 13% tīra vairāk nekā divas reizes nedēļā!

Piektā daļa cilvēku, kas tika aptaujāti šajā pētījumā, teica, ka viņi uzkopj savas mājas tikai tad, kad ierodas viesi. Tas nozīmē, ka viņi mēdz tīrīt tikai cilvēkiem redzamās vietas, ko daudzi no mums dara pat tad, ja tīra regulāri un uzskata, ka ar to pilnīgi pietiek.

Tīra māja, ko tas nozīmē?

Tas nozīmē, ka telpās ir daudz slēptu vietu, protams, tās ir putekļainas un lai māju sauktu par tīru, šādām vietām jāpievērš īpaša uzmanība.

Tīra māja

Ja kas, tad putekļi ir salīdzinoši nekaitīgi, salīdzinot ar to, ka ir kāds cits un pat citi, kas var slēpties mūsu māju netīrajās vietās kopā ar putekļiem!

Ņemsim tualeti, kā labu piemēru ļoti tīrai vai netīrai mūsu mājas daļai. Ja esat tāds pats, kā vairums no mums, tad tīrot visu māju iztīrīsiet ari savu tualeti. Iespējams, ka notīrīsiet poda sēdekli un vāku. Noslaucīsiet ūdens tvertni, parasti ar to arī beigsies šīs intīmās telpas uzkopšanas darbi.

Iepriekš minētajā aptaujā 37% cilvēku atklāja, ka viņi netīra aiz tualetes poda neredzamās daļas!

Taču, tur slēpjas visa veida baktērijas un vēl zinātnei nezināmi mošķi, kas to vien gaida lai uzbruktu jums tajā mirklī. Nu jūs sapratāt kurā mirklī. Sabaidīju, bet kā gan citādi jums likt izturēties nopietni pie tualetes tīrīšanas darbiem.

Tīra māja, turpināsim.

Mēs visi zinām, cik svarīgi ir noslaucīt virtuves galda virsmu un īpašu uzmanību veltot griešanas dēlim, jo zinām, ka tādi jūs apturat daudzu sliktu baktēriju izplatīšanos.

Tomēr, tikai 34% cilvēku tīra savus ledusskapjus. Jūsu ledusskapī var būt daudz baktēriju, īpaši, ja jūs to netīrat! Tas pats attiecas uz cepeškrāsni, jūsu zināšanai 32% no mums to regulāri netīra! Parodoksāli, bet tā tas ir.

Tīra māja, svarīgi nekā jebkad agrāk.

Atbrīvojot savu māju no baktērijām, kas var jauki mitināties putekļos, jums jāsaprot, ka pēc lielās tīrīšanas, jūsu dzīvojamās telpas būs droša vieta jūsu ģimenei.

Tāpēc, turpinot tīrīšanu, pievērsiet uzmanību vietām, kuras parasti netiek ņemtas vērā un netiek tīrītas no vārda- NEMAZ.

Tīra māja, ja pavisam nopietni!

Tāpēc bez vilcināšanās un liekas lirikas apskatīsim, cik tīra patiesībā ir jūsu māja.

Mājas smaržas.

Viena no pirmajām lietām, ko mēs pamanām ieejot kāda mājā, ir tās smarža. Protams, katrā mājā ir sava, gandrīz unikāla smarža, taču mēs mēdzam nepamanīt, kā smaržo mūsu pašu māja, jo esam pie tās pieraduši.

“Febreze” radīja terminu “deguna aklums”, kas nozīmē, ka mēs esam “akli” pret smaržu savā telpā.

“Febreze” ir amerikāņu mājsaimniecības smaku likvidētāju zīmols, ko ražo Procter & Gamble. To pārdod Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā, Āfrikā, Āzijā, Austrālijā un Jaunzēlandē.

Mājdzīvnieki, pārtika un tīrīšanas trūkums var radīt nepatīkamu smaku, ko profesionāls mājas kopējs varēs atklāt nekavējoties un domāju arī jūs ierodoties pie kāda ciemos.

Tāpēc attaisiet profesionālu ožas degunu un cīnieties ar nepatīkamām smakām savās mājās, rūpīgi iztīrot avotu, kas rada šo smaku. Parasti to ātri var novērtēt veicot vienkāršu darbību, pastaigājoties laukā un atgriežoties mājās jūs ātri varēsiet konstatēt vai ir kāda nepatīkama smaka.

Tīra māja, tīras grīdas.

Mūsu grīdas ir lielākā virsma mūsu mājā. Tas nozīmē, ka jums ir jātīra daudz un gravitācija nav jūsu pusē, jo jebkuri izšļakstījumi, netīrumi, putekļi, gruži nokrīt uz grīdas. Tas nozīmē, ka grīda ātri kļūst netīra.

Grīdas manā mājā ir gaišas, es izvēlējos šo lamināta krāsu, jo tad nav redzami netīrumi un putekļi, kā uz tumšām grīdām. Paredzama slinkuma pazīme, vai tomēr praktiskums? Kā jūs domājat?

Piemēram, ja staigāju basām kājām, ko daru bieži, tad tumša grīda, visticamāk, atstās pēdas nekā gaiša grīda.

Tomēr, ja rīkosimies profesionāli, tad neatkarīgi no tā, vai jums ir tumšas grīdas vai spīdīga un gaiša grīdas apdare, jums ir viss nepieciešamais, lai paveiktu rūpīgu tīrīšanas darbu.

Jebkurā gadījumā jums jāsaprot, ka grīdu tīrība ir vēl viens solis pareizajā virzienā, lai uzturētu visu telpu tīru un bez liekām nepatīkamām smaržām.

Tīra māja, putekļi un virsmas.

Noteikti esat redzējuši filmā vai seriālā, ka novelkot ar pirkstu pa kādu virsmu, redzam ar kādu nepatiku sižeta varonis noskatās uz savu netīro un putekļiem klāto pirkstu.

Tā ir diezgan reta rīcība, taču mums tā būtu jādara bieži, ja gribētu pieslēgties filmu sižetu kritērijiem. Godīgi sakot, no pirmā acu uzmetiena jūs taču varat novērtēt un saprast par putekļu esamību vai neesamību.

Ir noderīgi zināt, kur putekļiem patīk slēpties. Tīrot putekļus, profesionāls apkopējs precīzi zinās, kurām vietām jāpievērš īpaša uzmanība.

Tas, ko jums vajadzētu zināt, ir tas, ka visās telpās ir aizmirstas vietas. Tas izklausās integrējoši, kā tā aizmirstas vietas! Taču es runāju par grīdlīstēm, ventilācijas atverēm, palodzēm un gaismas ķermeņiem, kas atrodas pie jūsu telpas griestiem.

Jums vajadzētu noskaidrot, vai šīm vietām ir jāpievērš īpaša uzmanība. To viegli noskaidrot veicot pirmatnēju, bet rūpīgu vizuālo apskati. Rūpes par šīm zonām ir lielisks veids, kā piešķirt mājai papildu spīdumu, un tieši šajās jomās strādās profesionāls mājas kopējs.

Sienu tīrīšana.

Daudzi cilvēki aizmirst par sienu un saskares punktu tīrīšanu savās mājās. Ja vēlaties redzēt savu māju ar profesionāla apkopēja acīm, jums jāpievērš uzmanība sienu tīrīšanai.

Es vienmēr apskatu sienas un īpaši intensīvus pieskārienu punktus, piemēram, gaismas slēdžus un durvju rokturus. Meklēju pirkstu nospiedumus un citas netīrumu pēdas šajās vietās.

Tas nav jādara bieži, bet ik mēnesi veiciet šādu apskati un tīrīšanu tikai šiem objektiem.

Nogulsnes.

Konkrēti es runāju par virsmām, kurās uzkrājas netīras nogulsnes, piemēram, ziepju putas uz izlietnes, zobu pastas šļakatas uz spoguļa — nu jūs saprotat.

Tīra māja

Es definēju šādus netīrumus, kas rodas cilvēka darbības rezultātā, kā nepatīkamu problēmu ar kuru ir jārēķinās un jānovērš. Ja ir minimāls netīrumu daudzums, iespējams, varat uzsmidzināt tīrīšanas līdzekli, ļaut tam nostāvēties dažas minūtes un noslaucīt. Ļoti vienkārši.

Ja sakrājies daudz netīrumu, var būt nepieciešami īpaši produkti un instrumenti. Tāpēc ir lietderīgi šīs virsmas apstrādāt biežāk, lai jums nebūtu jāiegādājas papildu produkti lai veiktu apkopšanas darbu ar daudz lielāku laika un darba ieguldījumu.

Veids, kā es novērtēju virsmas, ir šāds: es meklēju spīdīgas, atstarojošas virsmas, jo tās visvairāk parāda netīrumus un traipus. Es pārbaudu virsmas, veicot to, ko es saucu par acu līmeņa pārbaudi.

Nolaidieties acu līmenī un skatieties tieši uz virsmu. Kad jūs to darāt, ir tā, it kā jūs redzētu lietas jau citās dimensijās. Man patīk šis pārbaudes veids – tas nekad nemelo.

Ja skatāties uz vertikālu virsmu, piemēram uz ledusskapi, varat stāvēt tā priekšā un pārvietoties no vienas puses uz otru, izmantojot un vērtējot no tā atlecošo gaismu. Tā viegli redzēt netīrumus, pirkstu nospiedumus, traipus utt.

Kā pareizi sākt tīrīt māju, apkoposim.

Mājas uzturēšana tīrā un sakoptā stāvoklī ir svarīga ikdienas uzdevums. Lai sāktu tīrīšanu, ir vērts izveidot plānu un noteikt pareizo secību, lai nezaudētu laiku un enerģiju.

Tīra māja, no kuras telpas sākt?

Kad esat gatavs sākt tīrīt māju, svarīgi ir izlemt, no kuras telpas sākt. Ideālā gadījumā būtu jāsāk no tās telpas, kas ir visvairāk netīra.
Tā var būt virtuve, vannas istaba vai pat dzīvojamā istaba, ja tur uzturaties daudz laika.

Sāciet no tās telpas, kur ir vislielākajā nepieciešamībā tīrīšanai, tā jūs varat ātrāk sasniegt tīru un sakoptu rezultātu.

Ar ko labāk tīrīt – putekļusūcēju vai birsti?

Lai izvēlētos pareizo tīrīšanas līdzekli, ir jāņem vērā telpas veids un grūtības pakāpe. Putekļu sūcējs ir lielisks līdzeklis, lai noņemtu putekļus no grīdas, paklājiem un mēbelēm. Tas ir ērts un efektīvs veids, kā izvairīties no putekļu izplatīšanas gaisā.

Tomēr, ja jums nav putekļu sūcēja vai tā izmantošana nav iespējama, birste ir labs alternatīvs risinājums. Lai gan tā var aizņemt vairāk laika un enerģijas.

Tīra māja, cik bieži jātīra māju?

Tīrīšanas biežums ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, dzīvojamās platības lieluma, ģimenes sastāva un personiskajām vēlmēm.
Tomēr, lai saglabātu māju tīru un sakoptu, ir ieteicams veikt regulāras tīrīšanas darbības vismaz reizi nedēļā.

Tas ietver putekļu notīrīšanu, grīdu mazgāšanu, virtuves un vannas istabas tīrīšanu. Turklāt, ir svarīgi atcerēties, ka tīrīšana nav tikai fiziska darbība, bet arī ieradums un attieksme.

Māju uzturēšana tīrā un sakoptā stāvoklī ir nepārtraukts process, kas prasa regulāru uzmanību un rūpību.

Tātad, lai pareizi sāktu tīrīt māju, izvēlieties telpu, no kuras sākt, ņemot vērā tās stāvokli un nepieciešamību. Izvēlieties putekļusūcēju vai birsti, un sāciet tīrīšanas procesu. Nav svarīgi, kādu metodi izvēlaties, galvenais ir sasniegt tīru un sakoptu rezultātu.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai tāpēc, lai jūs justos omulīgi un tīri jau pēc fakta, vai arī tāpēc, ka ieradīsies visa jūsu ģimene un draugi.

Jūs pat zināt, ka jūsu tante ar pirkstiem izbrauks caur putekļiem, ko pacentīsies ieraudzīt, es ceru, ka mani padomi palīdzēs jums sakārtot māju. Atcerieties, ka regulāra tīrīšana ir atslēga ilgstošai tīrai un sakoptai mājai.

Labu dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top