Tiksimies Valentīndienas ballē!

Reizi gadā mīlestībai tiek veltīta īpaša diena un tuvojoties šai dienai, Liepājas latviešu biedrības nams aicina labas atpūtas cienītājus uz Valentīndienas balli kopā ar grupu „TEQUILA BAND” no Rīgas. Dažādus pārsteigumus Jums dāvās Amoriņš:

12. februārī plkst. 20.00.

Uzburt pasaules romantiskākās pilsētas – Parīzes, atmosfēru palīdzēs Liepājas cirka studija „Beztemata”. Balles apmeklētājus sagaidīs Amors – īpaša, dzīvā skulptūra. Gluži kā tūristam, ik katram būs iespēja nofotografēties pie skulptūras.

Savukārt, dejisku pārsteigumu būs sarūpējušas Liepājas baleta un deju studijas Austrumu deju izpildītājas. Šarmantās dejotājas ar krāsainiem tērpiem un virtuozām kustībām ienesīs dzīvīguma dzirksts pilnus mirkļus Biedrības nama  elegantajā zālē.

Svētā Valentīnā, jeb visu mīlētāju dienā, mēs viens par otru atceramies biežāk un vēlamies viens otru pozitīvi pārsteigt.

Īpaši izveidotā Valentīndienas pastā „No sirds uz sirdi” ik vienam būs iespēja veltīt mīlas vārsmas, solījumus, komplimentus un sveicienus savam sirds āķītim, vai kādai nupat sastaptai simpātijai.

Ballē kungus un dāmas uz dejām aicinās apvienība no Rīgas „TEQUILA BAND” ar devīzi „Mūzika visiem!”.

Repertuārā izpildot gan romantiskas un sapņainas melodijas, gan mūziku ar kantrī piesitienu. Grupa savu darbību uzsākusi 2003. gadā un līdz šim izdevusi divus albūmus „Kā Tev iet..?” un „Pēc svētdienas”.

Mūziķi katru gadu uzstājas Bauskas kantrī mūzikas festivālā, festivālā Madonas “Kantrī krējums”, kā arī citos mūzikas pasākumos Latvijā un Lietuvā. Dziesmu autors grupas līderis ir Juris Leimanis un kopā ar viņu grupā muzicē Juris Ārents, Elita Kolča, Imants Kalniņš, Jānis Rullis.

Dejo un dziedi, skūpsti un mīli, skaistākos sapņus pārvērt par dzīvi! Tiksimies Liepājas Latviešu biedrības nama Valentīndienas ballē 12. februārī plkst. 20.00.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija LLBN kasē, tālr. 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe
www.biedribasnams.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top