Tiksimies Valentīndienas ballē Liepājā.

 

 

Tiksimies Valentīndienas ballē 15. februārī plkst. 20.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

Liepājnieki tiek aicināti svinēt mīlestības dienu Valentīndienas ballē „Tevi mīlot …” .

Kaislīgas muzikālās notis ieskandinās romantiskā grupa no Ventspils „Zvaigžņu lietus”.

Šķietamus brīnumus un neparastus trikus demonstrēs populārās Pecolli iluzionistu skolas jaunais talants – Krišs, kura izspēlētie triki pārsteigs un radīs īpaši maģisku mīlestības atmosfēru.

Balles gaisotne atgādinās, ka mīlestība ir visspēcīgākā enerģija Visumā, kas rada lielākos pasaules brīnumus.

Ja kaut reizi būts Biedrības nama ballē, tad par tās dzirkstošo šarmu un enerģijas lādiņu vairs nav jāstāsta. Liegi romantiskas un pacilājošas svētku sajūtas liepājnieki un pilsētas viesi aicināti izbaudīt deju vakarā estētiskajā un greznajā Liepājas Latviešu biedrības nama zālē.

Šo iespēju atpūsties no ikdienas ar prieku izbauda vietējie iedzīvotāju un nereti ierodas apmeklētāji no Kuldīgas, Saldus un pat Rīgas.

Iespējams, ka mīlestība ir radījusi deju, kuras ritmus Valentīndienas ballē izspēlēs grupa „Zvaigžņu lietus”.

LNT „Dzintara dziesmu” finālistu sarūpētajā deju mūzikā skanēs mīlestības pilnas, iedvesmojošas un jautras melodijas gan no grupas repertuāra, gan tautā iemīļoti mūzikas hīti.

Pērn ventspilnieku apvienība „Zvaigžņu lietus” atzīmēja savu 20 gadu jubileju, dāvājot klausītājiem savu piekto studijas albumu „Šai zvaigžņu stundā”. Šogad mūziķi aizsāk jaunu posmu savā radošajā darbā un ieraksta nākamo albumu ar tautā labi zināmām dziesmām grupas apdarē.

Valentīndienas ballē

Atraktīvo mūziķu grupā darbojas Armands Sviķis, Alvis Grīnbergs, Gundars Minalgo, Vairis Ausvalds, Jānis Mihailovs un Ingus Lelis.

Sirsnīgu priekšnesumu būs sarūpējis iluzionists Krišs. Talantīgais burvju triku meistars Biedrības namā viesojies vairākas reizes un ar maģiskiem priekšnesumiem, lielisku humoru un izciliem objektu manipulācijas trikiem pārsteidzis balles apmeklētājus.

Arī šajā reizē, apmeklētāji tiks lutināti ar interesantiem trikiem, kas tiks veikti ar sadzīves priekšmetu palīdzību, kārtīm, monētām un citiem elementiem.

Protams, neizpaliks arī skatītāju iesaistīšana brīnumu radīšanā. Krišs ir viens no talantīgākajiem iluzionistu Pecolli skolniekiem, kurš sevi jau pierādījis, uzstājoties programmās kopā ar Enrico Pecolli, kā arī individuāli vairākos korporatīvajos pasākumos.

Viņa klientu sarakstā ir Augstākā tiesa, Rīgas stila un modes skola, viesnīca „Baltvilla” u.c. Mākslinieks ir gados jauns, bet viņa profesionālais līmenis iluzionismā spēj pārsteigt visus.

Viņa lielākais sasniegums ir piedalīšanās starptautiskajā iluzionistu festivālā „Abrakadabra”, kur iegūta 3. vieta un nominācija par oriģinālāko numuru.

Valentīndienas ballē „Tevi mīlot…” ik viens aicināts sajust romantikas pieskārienu, kas ienesīs siltas vēsmas un sirdij liks iepukstēties straujāk.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē,
tālr. 634 23829.

SIA „Liepājas Latviešu biedrības nams”
kultūras projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top