Sarunas pa telefonu, sarežģīta satura sarunas, mums ir ikdiena

 

 

Sarunas pa telefonu.

Tas nekas, ka dažas var būt nepatīkamas un pat ļaunas!

Labam garastāvoklim ir paredzēta radoša pieeja,  jā, arī sarunas pa telefonu

Rodas jautājums, kā padarīt dienu jautrāku pie tam to visu saskaņot ar nosacījumu, viss ko darām ir pakārtots labam garastāvoklim.

Nu jā, viss labam garastāvoklim un arī iesaistot sarunas pa telefonu !

Humora lādiņu, vari iegūt sarunājoties ar tev piezvanījušu neko nenojaušošu indivīdu.

Ja tev vēlas piedāvāt bankas kredītu, saki, ka nupat esi iesniedzis dokumentus bankrota uzsākšanai un kāda naudas summiņa tieši šobrīd lieliski noderētu.

Pajautā: „Cik ilgu laiku es varēšu naudu paturēt? Vai tā man kādreiz būs jāatdod, jeb varēs kā ar pārējiem aizņēmumiem, kurus es ņēmu pirms bankrota?”

Ja tev pajautā: „Kā jums sokas?

Сaki: „Kāpēc jūs to vēlaties zināt?”.

Vai ari:

„Es tiešām priecājos, ka jūs pajautājāt, jo mūsdienās cilvēki ir tik egoistiski un nevienam neinteresē kā otram iet… Pirms mēneša man diagnosticēja kuņģa čūlu un jau trešo gadu es cīnos ar ūdeni ceļgalā, bet vakar man nomira suns…”

Kad pārdevējs mēģinās atgriezties pie pārdošanas, nelaid viņu pie vārda un turpini stāstīt par savām problēmām.

Ja zvanītājs saka

Šeit Jānis Bērziņš no uzņēmuma „XYZ”.

Palūdz viņam atkārtot savu vārdu. Tad palūdz lai lēnāk nosauc uzņēmuma nosaukumu un kā tas pareizi rakstās. Pajautā, kur atrodas uzņēmums, cik sen viņš tajā jau strādā. Turpini uzdot personīgus jautājumus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams.

Šī metode ir piemērota, ja tu esi vīrietis.

Pārdevējs pa telefonu: „Labdien, jums zvana Līga Bērziņa no uzņēmuma „XYZ”.
Tu: „Uzgaidiet mirklīti”. (dažu sekunžu pauze un turpini aizsmakušā balsī) „Labi, tagad varam turpināt. Kas tev šobrīd ir mugurā?”.

Skaļā balsī iesaucies: „Līga! Vai tiešām tā esi tu?! Es nespēju noticēt. Kā tev visu šo laiku ir klājies?” Tas Līgai radīs kādu pārdomu mirkli, kurš izraus viņu no ikdienas rutīnas, mēģinot atcerēties, no kurienes viņa tevi varētu pazīt.

Uz katru apgalvojumu, vai jautājumu, ko saka pārdevējs, saki „nē”. Atkāto šo vārdu dažādās intonācijās un centies pielāgoties pārdevēja runas ritmam. Mēģini tikai ar šo vienu vārdu panākt, lai pārdevējs pēc iespējas ilgāk nenoliek klausulīti. 5 minūtes jau ir ļoti labs rādītājs, bet tu vari vairāk.

 Ja pārdevējs piedāvā mobilā telefona plānu.

Tas it kā paredz bezmaksas zvanus draugiem un ģimenei. Tad aizkapa balsī atbildi: „Man vairs nav neviena drauga. Vai tu, lūdzu, nevēlētos būt mans draugs?…”

Ja pārdevējs piedāvā paklāju tīrīšanas pakalpojumus: „Jūs variet no paklāja iztīrīt asinis? Un kazas asinis vai cilvēka? Vai vistas asinis arī?” Ļauj pārdevējam norunāt visu savu runājamo, ik pa brīdim tikai iestarpinot dažādus sajūsmas apliecinājumus „Ooo, lieliski, tas gan ir labi…”

Kad pārdevēja jautās?

Vai tu vēlies iegādāties piedāvāto preci, pajautā, vai viņa piekritīs tevi apprecēt. Uz zvanītājas izbrīnu atbildi, ka tu nevari ar pilnīgi svešiem cilvēkiem ielaisties darījumos.

Saki, ka uz pus slodzi strādā tajā pašā uzņēmumā, no kura zvana pārdevējs.
Pārdevējs: „Mani sauc Jānis Bērziņš, es zvanu no Kociņi Internešional.”.
Tu: „Kociņi Internešional! Es arī strādāju tajā uzņēmumā! No kurienes tu zvani?”
Pārdevējs: „No Rīgas.”
Tu: „Ak Rīgas birojs. Kā jums tur labi klājas? Kāds laiks Rīgā? Tiešām žēl, ka uzņēmumā ir noteikti ierobežojumi darbiniekiem, kas neļauj izmantot uzņēmuma speciālos piedāvājumus. Tad jau tiksimies sapulcē!”.

 Pasaki, ka šobrīd esi aizņemts.

Lai viņš atstāj tev savu telefona numuru – kad atbrīvosies, atzvanīsi. Pārdevēji pa telefonu visbiežāk zvana no zvanu centriem un numuru nevar iedot. Ja viņš atsaka, palūdz, lai iedod mājas telefonu – tu piezvanīsi vakarā. Kad viņš atbildēs, ka nevēlās dot mājas telefonu un lai tu viņam zvanītu vakarā.

Atbildi:

„Nu tad beidzot! Beidzot tu saprati, kā jūtos es.”

Sarunas pa telefonu

Labu Dienu!

 

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

2 komentāri par “Sarunas pa telefonu, sarežģīta satura sarunas, mums ir ikdiena

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *