Tiešsaistes partneris, apskatīsim dažāda veida interneta randiņus

Tiešsaistes partneris.

Patiesība joprojām ir tāda, ka daudzi mūsdienās meklē “īsto partneri”, izmantojot tiešsaistes iepazīšanās vietnes un lietotnes. Kā jau visam, arī šādai paziņai ir savi plusi un mīnusi. Par to, tad arī būs šis raksts.

Tiešsaistes partneris, apmulsums, izmisums, laika trūkums.

Normāla dzīves daļa (MUMS) jau kādu laiku pārvietojas pa un “iekš” interneta. Nemaz nestrīdies pret, tā tas ir un punkts. Saziņai internetā ir raksturīga noteikta specifika. Tas attiecas arī uz iepazīšanos, izmantojot sludinājumu vai profilus iepazīšanās portālos.

Tiešsaistes partneris, iepazīšanās veidi

Pirmais ir attiecību uzlabošana, lai atrastu dzīves partneri vai seksu. Otrais ir tikai virspusēja flirts un “kibersekss”. Trešais veids veido ciešākas un dziļākas attiecības, bet tiek atbalstīts tikai tiešsaistē.

Abu partneru, kuri vēlas izveidot noteikta veida iepazīšanos, vēlmju pārpratuma (neatbilstības) dēļ var rasties nepatīkamas problēmas.

Tiešsaistes partneris, plusi.

Lielākā daļa iepazīšanās vietņu ir bezmaksas un ļauj lietotājam pielāgot partnera meklējumus atbilstoši vēlamajiem kritērijiem. Piemēram, atrašanās vieta, vecums un dzimums, vaļasprieki. Tas ļaus atrast cilvēkus, kas ir tuvu garam vai pat jūsu ideālam.

Iepazīšanās tiešsaistē ļauj kautrīgiem cilvēkiem atrast pāri vai draugus, jo privātā saziņa viņiem ir patīkamāka nekā trokšņainās kompānijās. Internets ļauj vieglāk atsijāt nepatīkamus cilvēkus iepazīšanās posmā.

Neapšaubāma priekšrocība būs fakts, ka vienmēr ir izvēle, un neadekvātu cilvēku vienmēr var vienkārši bloķēt un aizmirst.

Tiešsaistes partneris

Savu pašapziņu var celt arī, saņemot lielisku atbildi no pretējā dzimuma. Šādas vietnes ir piemērotas arī cilvēkiem, kuri ir ļoti aizņemti “reālajā” dzīvē.

Kuriem nav laika skriet uz randiņiem, jo ​​pietiek ar tālruni vai datoru, lai atrastu savu dvēseles palīgu.  Internets ļauj ērtos apstākļos meklēt “to īsto” cilvēku.  Apskatīt viņa fotogrāfiju no jebkura ērta leņķa, kādu ne katrs var iedomāties “dzīvē”.

Tiešsaistes partneris, mīnusi.

Galvenais tiešsaistes iepazīšanās trūkums ir krāpšana. Zem skaistas meitenes fotogrāfijas var sēdēt kāds negodīgs cilvēks. Parasti viņš vēlas nopelnīt ar izmisušu cilvēku uzticību.

Daudzas vietnes ievieš dažādas pārbaudes metodes, taču līdz šim tas nav devis vēlamo rezultātu. Nekādā gadījumā tu nevarēsi pārbaudīt sarunu biedra sirsnību To izmanto gan noziedznieki, gan vieglprātīgi vīrieši un sievietes.  Ir arī visādi izvirtuļi, kas tev var “izspamot” ar nepatīkamu saturu.

Vari mēģināt, ja citādi nu nekādi!

https://otrapuse.lv/  ♦    https://www.satiecmani.lv/ ♦     https://www.kisa.lv/

Būtisks mīnuss būs fakts, ka katra foto, teikšu bilde, ir atšķirīga un fotogrāfijās var izskatīties savādāk nekā dzīvē. Daži vēršas pie foto redaktoru palīdzības, un īstas tikšanās laikā var rasties apmulsums, kas neiepriecinās abus partnerus.

Nevar saprast, kā cilvēks konkrētajā situācijā uzvedīsies, kādas viņam ir manieres, kāda audzināšana. Negatīvā puse ir tāda, ka jūs netīšām varat izveidot “tēlu”, kurā jūsu partnerim ir diezgan daudz priekšstata par viņu, un iemīlēties tēlā, nevis cilvēkā.

Līdz ar to randiņiem internetā ir nopietni trūkumi!  Taču daudziem tā var būt lieliska vide jaunām paziņām, iespaidiem un, kas zina, savas laimes atrašanai.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Tiešsaistes partneris, apskatīsim dažāda veida interneta randiņus”

  1. Žanna E saka:

    Stulbs iepazīšanās veids. Parasti tur atrodas tipiņi ar novirzēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top