Emocionāls pirkums, daudzi tūkstoši par it kā neko

Emocionāls pirkums.

Ja kas, var būt dažādu veidu. Taču sastopami iespējamie pirkumi, kur to vērtību pat nevari nojaust. Cilvēki izdara savus pirkumus, pamatojoties uz divu veidu motīviem. Emocionāliem un racionāliem.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Noskaidrota šo pirkumu attiecība un tā ir 95 % pret 5 %.

Tas nozīmē, ka cilvēki, izdarot pirkumu, nespriež loģiski, bet gan pamatojas uz emocijām. Cilvēki pērk preces vai pakalpojumus emocionāli un tikai pēc tam pirkumam izdomā racionālu attaisnojumu.

Piemēram, viens no tādiem gadījumiem vai iespējams emocionāls pirkums.

Pavisam parastas Bristoles mājas īpašnieci piemeklējusi necerēta veiksme. Īpašuma vērtība uzkāpusi galvu reibinošos augstumos. Ir atklājies, ka vienu no mazās mājas sienām daiļo paša slavenā Benksija grafiti krāsojums.

Tāds bija grafiti oriģināls.

Emocionāls pirkums

Jāpiebilst, ka mākslas darbs tā īsti nav pat redzams.

Emocionāls pirkums, uzsveru, gandrīz nav redzams!

Tomēr necilais namiņš ar divām guļamistabām un terasi tagad tiek novērtēts uz miljonu eiro. Mājas īpašniece lika šim grafiti mākslas darbam pa virsu uzgleznot magnolijas. Tur esot bijis pērtiķis, kas biedējis viņas mazos bērnus.

Laika gaitā krāsas virskārta ir nolobījusies un atklāj fragmentus no grafiti ar nosaukumu “Slick on Brick”, kas ir atpazīstams kā viens no Benksija agrīnajiem darbiem.

Tā lūk! Ir pircēju kopa, kas ar mieru maksāt par grafiti, kas pēc būtības nav redzams, jo ir zem krāsojuma. Vai tas nav emocionāls pirkums? Noteikti ir.

Emocionāls pirkums,  jau ar vairāk baudāmu pirkuma prieku.

Tas notika eBay interneta izsolē. Tur tika izstādīts pārdošanai mikroautobuss „Melavan”par sākuma cenu 43300 dolāru.

Teiksi, kas tur īpašs?

Tūlīt, iespējams, ka  izbrīnīsies vēl vairāk.  Autobuss ir „Dodge” markas 1972. gada ražojums un atrodas nožēlojamā tehniskajā un vizuālajā stāvoklī. Laba manta auto kapsētai, bet ir viena odziņa, kas liek mikroautobusam iemirdzēties citā, pavisam citā oreolā.

Uz tā sāniem ir grupas „KISS” zīmējums, ko tur izveidojis jau mirušais dziesmu tekstu autors.  Ģitārists, labāk pazīstams kā amerikāņu grupas Nirvana līderis Kurts Kobeins. (Kurt Donald Cobain)

Zīmējums tur nokļuva, kad ar autobusu pārvietojās Kobeina draugi no grupas „Melvins”. Simboliski, ka marķieris ar kuru tapa zīmējums, tika nozagts mazā veikaliņā. Marķieris tūliņ tika izmantots pārbagātu jūtu uzplūdā.

Vai tas nav emocionāls pirkums?

Nopirka taču!

Emocionāls pirkums

Emocionāls pirkums

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *