Tiek grozīti 38 likumi, Ginesa grāmatas cienīgā ātrumā.

0013a

Valsts budžeta pieņemšana 2009. gadam, atvēlētais laiks tika noteikts 15 minūtes katram balsojumam, labojumu un papildinājumu iesniegšanai bija atvēlētas mazāk nekā 30 sekundes vienam likumprojektam.

Padomājiet un vēlreiz padomājiet… tas notiek ar vitāli svarīgiem likumiem, kas ietekmēs manu un Tavu dzīvi daudzus gadus uz priekšu.

Nav jāatgādina, ka Saeimas debates pārvērtās no konstruktīvas apspriešanas par izmaiņu ietekmi uz tautsaimniecību vai jautājumu, kā tiek ievērotas SVF prasības ar kurām neviens no paklausīgā balsotāju bara nebija iepazīstināts.

Vēl trakāk, atklājās, ka neviens Ministru kabineta loceklis, izņemot A. Slakteri un I. Godmani, nav detaļās zinājuši par SVF  izvirzītajiem noteikumiem.

Visi lēmumi, visas reformas, kuras decembrī tika Ministru kabinetā pieņemtas un uz Saeimu nosūtītas, tika pieņemtas, neinformējot ministrus par finanšu situāciju valstī un par valūtas fonda prasībām Latvijas valstij.

Ministri un deputāti lēma un balsoja, nezinot patieso informāciju. Nav ko debatēt. Informāciju zina Godmanis un Slakteris. Debates liekas! Kā saka, tā jābalso!

Kā izsmiekls skanēja Ministru prezidenta Ivara Godmaņa pateicības vārdi Saeimas deputātiem:

Es dziļā cieņā noliecu galvu jūsu priekšā. Es uzskatu, ka šādu valstisku soli un šādus lēmumus deputāti, kas atbalstīja šos budžeta grozījumus, kuriem nav nekāda sakara ar populismu, kuri, gluži otrādi, deputātos… Šie deputāti pieņēma lēmumu par likumiem un budžeta grozījumiem, un tas viennozīmīgi parāda, ka šis parlaments – un es nebaidos teikt šos vārdus – ir viens no politiski spēcīgākajiem parlamentiem, es nekaunos teikt, arī Eiropā. Šādi grozījumi, kas ir ļoti smagi, praktiski Eiropas praksē nav veikti”.

Nu vienkārši riebjas, deputāti paklausīgs aitu bars, ministri neprofesionāli, kas pat nav lietas kursā par notiekošo Latvijā. Zemniecība, zvejniecība iznīcības priekšā (paldies Rozei), punktu pieliek aitu bars deputāti, kas nav Latviešu tautas pārstāvji, bet gan savu sīko un partiju bosu ( sponsoru) savtīgo interešu lobētāji.

Varētu izkliegt sašutumu šajā rakstā, varētu aicināt Tautai iziet ielās un pieprasīt seimu atlaist, varētu, varētu…. Ilgi domāju, bet atbilde tā arī nenāca…

VAI ESAM TAM GATAVI ?

Vai atkal nebūs tie paši vēži pārlikti citās (skanīgāki jaunu partiju solījumi) kulītēs ?

2238
foto, Anda Kukemilka.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top