Tetovējums sievietei, tas piešķir viņai zināmu šarmu

Tetovējums sievietei ir ļoti individuāls lēmums.

Ne katra sieviete ilgst pēc tetovējumiem. Ja godīgi, tie visām pat nepiestāv. Lai gan jebkura dāma var viegli kļūt par izņēmumu no šī noteikuma. Ja vadāmies pēc šāda pieņēmuma.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

“ Tetovējumi ne tikai nesabojā viņu skaisto ķermeni, bet arī piešķir tam zināmu šarmu”.

Tetovējums sievietei, tomēr, bieži dzirdamas šaubas.

1.Kāpēc jaunās paaudzes sievietēm uz ķermeņa ir tetovējumi?
2.Vai tā ir kaut kāda sava veida pašapliecināšanās domājot, ka tādā veidā viņas izskatās pievilcīgākas un vīrieši gribēs vairāk uz viņām skatīties?
3.Vai tā ir psiholoģiska rakstura novirze?
4.Vai vienkārši par daudz saskatās ārzemju trendus un skrien visam tam stulbumam pakaļ?

Kā tas izskatās ir atkarīgs no katras gaumes un tetovētās vietas, bet pārdomas izraisa tematiskie un lielie tetovējumi ar savu īpašo nozīmi.

Gaumīgs, neuzkrītošs tatoo tiešām padara sievieti pievilcīgāku, seksīgāku . Ja vēl gaumīgs, neuzkrītošs pīrsings…

Tetovējumi ir vieni no vecākas mākslinieciskās izpausmes.

Tie, līdz salīdzinoši neseniem laikiem, bija saistīts ar tradīcijām, maģiju, sociālo statusu. Starp citu, nav tik labi zināms, kura bija pirmā tetovētā sieviete.

Tomēr, vēsture atsaucas uz pārsteidzošu datumu.  Pirmais arheoloģiskais atradums, kas saistīts ar tetovējumiem, ir ar tetovējumiem pārklāta māla statuete. To sauc par Nūbijas Venēru un tā datēta ar 4.000 gadiem pirms mūsu ēras.

Lietas sāka mainīties un tetovētās sievietes sāka sevi redzēt ar citām acīm.  Lielbritānijā, bija mode,  kur sievietes tetovēja sevi ar tauriņiem un iniciāļiem vietās, kuras varēja viegli aizsegt.

Tiek pat teikts, ka karalienei Viktorijai bija tetovējums, Bengālijas tīģeris cīnās ar pitonu!

Ja esat apsvēris iespēju izveidot savu tetovējumu, bet joprojām jūtaties nemierā ar domu par tetovējumu. Baidāties ienirt tetovēšanas salonā, apskatiet šīs krāšņās sievietes, kas pierāda, ka tetovējumi ir domāti arī sievietēm.

Tetovējums sievietei, viegli un normāli.

Tetovējums sievieteiTetovējums sievieteiTetovējums sievieteiTetovējums sievieteiTetovējums sievieteiTetovējums sievieteiĶīnieši to sauc par “zelta meiteni” – “ja tu redzi zeltu, tu neredzi meiteni. Ja tu redzi meiteni, tu neredzi zeltu.”

Ar zeltu saproti tetovējumu.

Labu Dienu!

 

3 komentāri par “Tetovējums sievietei, tas piešķir viņai zināmu šarmu

 • .
  Saite

  Nepatīk tāda ķermeņa “izdaiļošana”, pirmā asociācija ar cietumniekiem.

 • .
  Saite

  Kādēļ cilvēki tetovējas:
  Uzmanības pievēršanai, kā intīmu atribūtu, izglītības un kultūras līmeņa viduvējības dēļ, kā grupas piederības simbolu, dēļ mazohistiskām tieksmēm, kā rotu un īpaša skaitļa vai simbola iemūžināšana.

 • .
  Saite

  To vecmāmiņai:
  Kāpēc tu domā, ka sievietes visu dara tikai vīriešu dēļ. Es arī esmu veca, vīrieši man vairs neinteresē, bet es arī pucējos, man ir savs stiliņs. Sevis dēļ mēs to daraam pirmkaart, lai sev patiktu…
  Ar cietumu arī te nav nekā saistoša.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *