Tests, Q5 pret BMW3 (video)

Pirmās paaudzesBMW X3 (sākot ar 2004.g) lielu atzinumu neguva. Pat dažādi uzlabojumi (2006.g.) situāciju radikāli neuzlaboja.
Autiņam bija maza ietilpība un pats galvenais…nebija vecākā brāļa X5 imidža, (par jauno X5 nemaz nerunājot), kas pie diezgan ievērojamas cenas bija noteicošais daudzu pircēju izvēlē.

Tagad tiek izlaists otrās paaudzes BMW X3 (2011.g), kas pēc dīlera reklamētā iemieso jaudu un manevrētspēju. Divu jaudīgu dzinēju izvēles iespējas papildina astoņpakāpju automātiskā pārnesumkārba un uzlabota piekares tehnoloģija.

Vairāk telpas, praktiskuma un vēl vairāk uzlabots braukšanas komforts atklāj jaunu braukšanas baudas dimensiju SAV (Sports Activity Vehicle – sportisku aktivitāšu transportlīdzeklis) segmentā.

Vai tas tā ir ?

Vācu entuziasti to pārbaudīja vienkāršā, bet efektīvā visurpārejamības testā. Sacentās divi krasoveri Q5 un jaunais BMW X3 …
Pirmais uz slīpo estikādi brauca Q5 …un izgāzās.
Audi krasoveris Q5 ir apgādāts ar Audi firmas Quattro piedziņu, bet testā redzams, ka aizmugurējie riteņi buksē….saprotam, ka elektronika nepareizi sadalījusi griezes momentu uz priekšējiem riteņiem un tie vienkārši nepiepalīdz auto kustībai.

BMW X3, ar pilno piedziņu Xdrive , uzdevumu veica teicami… Tātad secinājumus izdariet paši… skatāmie video

Viens komentārs par “Tests, Q5 pret BMW3 (video)

  • at
    Permalink

    Pārliecinoši ! BMW rullē !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.