Tesla Tekila, Īlons Masks papildina savus automobiļus ar tekilu

 

 

Tesla Tekila, kā jau noprotat ir alkoholisks dzēriens.

Visiem zināms, ka automašīnas un alkohola tikšanās nebeidzas labi.

Taču Īlons Masks ir nolēmis izlaist alkoholiskos dzērienus ar savu zīmolu.

Tesla Tekila tiks pildīta neparastā pudelē.

Jā, tā ir kļuvusi pieejama pasūtīšanai uzņēmuma vietnē par 250 ASV dolāriem. Ar lētumu neizceļas, kā jau Teslas automobiļi. Šī ir ekskluzīva neliela augstas kvalitātes Anejo tekilas partija, kas izgatavota no raudzētas zilās agaves sulas.

Ja īsi par Tekilu.

Tekilu iedala:
Silver jeb blanco, dažreiz arī plata – jauna, maksimāli 60 dienas izturēta, ar spēcīgu aromātu un raupju garšu. Bezkrāsas tekila, kuru līdz iepildīšanai pudelēs tur noslēgtā nerūsējošā tvertnē.

Gold jeb oro, dažreiz arī joven abocado – tāpat salīdzinoši jauna, bet krāsas ziņā zeltaina tekila. Mixto tekilai ilgi izturētas tekilas izskatu piešķir ar dažādām piedevām, piemēram, karameli. 100% agave, lai iegūtu zeltainu toni, kādu laiku tiek turēta ozolkoka mucā.

Reposado – pēc likuma vismaz sešus mēnešus, bet ne vairāk kā vienu gadu metāla vai ozolkoka mucā izturēta tekila, no kuras ir pazudusi sākumā esošā stiprā agaves garša, bet ir pievienojusies ozolkoka mucas vaniļas garša.

Anejo – cienījams un ekskluzīvs, ar maigu garšu “labākos gados” esošs dzēriens. Tam ir jābūt vismaz gadu izturētam ozolkoka mucā, bet bieži ir arī izturēts ilgāk – 3, 5 vai 8 gadus.

Kā jau rakstīju, Maska tekila ir Anejo raudzes.

Stāsta sākumu par Tesla zīmola tekilu (Tesla Tekila) var uzskatīt par 2018. gadu, kad Īlons Masks tviterī publicēja 1. aprīļa joku.

Tesla Tekila

Apmēram šādi.

Auto kompānijas vadītājs rakstīja: “Neskatoties uz daudzajiem mēģinājumiem vākt naudu, ieskaitot visizmisīgāko – masveida Lieldienu olu pārdošanu, mums ir skumji paziņot, ka Tesla ir pilnībā bankrotējusi. Tik bankrotējis, ka neticēsi. “

Pēc tam Masks tviterī ielika fotogrāfiju, kurā viņš balstījās uz Tesla 3. modeli. Fotogrāfijas parakstā viņš rakstīja, ka: “Īlons tika atrasts guļam ieskauts Teslakila pudelēs”.

Nebija dūmu bez uguns!

Var pieņemt, ka Maska tvīti bija atbilde uz dažu analītiķu paziņojumiem, ka Teslai draud bankrots. Konkrēti, 2018. gada martā, riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks, Džons Tompsons apgalvoja, ka Tesla varētu bankrotēt četru mēnešu laikā.

Tesla tajā laikā bija nerentabla, un Tompsons pareģoja, ka viņš neredz, kā uzņēmums varētu gūt peļņu. Tagad gan zinām, ka Tesla spēja rādīt peļņu, bet tikai 2020. gadā!

Atgriežamies pie Tesla Tekila produkta.

2018. gada oktobrī Tesla iesniedza pieteikumu reģistrēt Teslaquila zīmolu ASV Patentu un preču zīmju birojā. Pēc tam Masks ievietoja dzēriena pudeles Teslaquila fotoattēlu.

Tesla Tekila
Starp citu, pasūtījumi ir ierobežoti līdz divām pudelēm “vienā rokā”. ASV ir likums par alkohola tirdzniecību tiešsaistē.

Tāpēc piegāde darbojas tikai noteiktos štatos. Turklāt saskaņā ar ASV noteikumiem pircējam jābūt vecākam par 21 gadu. Ja sagribējies kādu pudelīti, tad Iepriekšēja pasūtījuma piegāde darbosies līdz šī gada beigām.

Starp citu, tekilu Tesla ražo Nosotros Tekila, kas piedāvā savas pudeles par cenām no 40 līdz 45 ASV dolāriem.

Šajā gadījumā dzēriens četrus mēnešus tiek izturēts franču ozolkoka mucās. Tiek iepildīts ekskluzīvā ar roku izpūstā stikla pudelē elektriskā zibens formā.

Ha, ha, vismaz kaut kāds savienojums ar elektromobiļiem.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *