Teroristi draud nogalināt seru Polu Makartniju

imgphp2

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Seru Polu Makartniju draud nogalināt islamam piederošie ekstrēmie teroristu grupējumi.
Viņi ir paziņojuši , ka sers Pols Makartnijs ir visu pasaules musulmaņu ienaidnieks, jāpiezīmē, ka tiks nodrošināta nebijusi liela apsardze.

Pēc mēdiju ziņām līdz 5000 apsardzes vīru. Tas būs vairāk nekā Buša vizītes laikā Izraēlā 2008.gada maijā. Pats Makartnijs ir paziņojis, ka viņš no šādiem draudiem nebaidās un rīkosies pēc savas sirdsapziņas. Makartnija koncerts Telavivā notiks 25, septembrī. Priekšnesums būs viens no vairākiem šādiem koncertiem, kas notiks vietās, kur 66 gadus vecais mūziķis nekad vēl nav uzstājies.

Agrāk Makartnijs, kurš ir viens no diviem joprojām dzīvajiem leģendārās britu grupas “The Beatles” dalībniekiem, divas reizes neveiksmīgi mēģinājis uzstāties Izraēlā. “The Beatles” plānoja uzstāties Izraēlā 1965.gadā, kad grupa atradās popularitātes viļņa virsotnē, taču koncerts tika atcelts, jo sponsori nespēja savākt pietiekoši daudz naudas un valdības pārstāvji iebilda, ka grupa varētu samaitāt ebreju jauniešus.

Septiņdesmitajos gados Makartnijam gandrīz izdevās uzstāties Izraēlā, taču viņa grupas “Wings” koncerti pēdējā brīdī tika atcelti, jo radās problēmas ar vietām, kurās koncertiem bija jānotiek, savā interneta vietnē ievietotajos komentāros pastāstīja mūziķis. Šā gada janvārī Izraēla vēstulēs Makartnijam un bijušajam “The Beatles” bundziniekam Ringo Stāram, kā arī mirušo grupas dalībnieku – Džona Lenona un Džordža Harisona – ģimenēm atvainojās par 1965.gada koncerta atcelšanu.
Toties tagad mūziķim par vienu vienīgu uzstāšanao ir noteikts četru miljonu lies honorārs un apmetīsies Makartnijs viesnīcas prezidentu numurā, kur tika izmetināts ASV prezidents Bušs un dziedātāja Madonna .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!