Televīzijas šova KORU KARI 3 uzvarētājs Liepājā.

 

 

KORU KARI 3… uzvarētāji – RĒZEKNES ZAĻO PAKALNU KORIS.

Kora vadītājs Normunds Zušsielūdzuz emocionālu, sirsnīgu un dvēselisku koncertu Liepājas koncertestrādē „Pūt, vējiņi!”

2013.gada 11. augustā plkst. 17:00.

Rēzeknes Zaļo pakalnu koris aktīvi rosās un strādā, lai skatītājiem sniegtu augstu muzikālo baudījumu.

Liepājniekiem un pilsētas viesiem sagatavotajā koncertprogrammā iekļautas gan TV šovā dzirdētās dziesmas kora izpildījumā, gan koristu individuālie priekšnesumi latviešu, angļu, spāņu, itāļu un, protams, latgaļu valodā.

Vērīgākie ‘’Koru karu 3’’ skatītāji būs pamanījuši, ka Rēzeknes Zaļo pakalnu koris apvienojis ļoti talantīgus dziedātājus, kuri Latvijā ir jau pazīstami, gan arī tādus, kuri nesen uzsākuši ceļu uz atpazīstamību.

Koncertu ar saviem priekšnesumiem papildinās Latvijas Šlāgeraptaujas finālisti- grupa “Ginc un Es”, Šlāgeraptaujas uzvarētāji- grupa “Galaktika”, dziedošie brāļi Puncuļi, kā arī Inga Mazure un Aija Eriņa.

„Sensenos laikos, pat ļoti senos, kad Daugava vēl tecēja uz otru pusi, mūsu dzimtenes zaļajos mežos, kalnos un pakalnos vīteroja brīnišķīgas balsis, kuras tā vien sauca pēc sadziedāšanās.

Bet katrai balsij bija sava melodija. Tā gāja dienas, mēneši un gadi, līdz kādā zaļā, saules apmirdzētā rītā zaļo pakalnu un ieleju, zaļo mežu un pļavu balsis apvienojās vienā zaļā dziesmā, tādā kāugunskura liesmā, kuru grūti nodzēst, bet grūti arī savaldīt.

KORU KARI 3

Un tad puiši ar zaļām ozola milnām plecos iznāca no zaļajiem mežiem, meitenes zaļos linu svārkos un košos vainadziņos kāpa lejā no zaļajiem Rēzeknes pakalniem, lai satiktos Liepājā – pilsētā pie Baltijas jūras, PILSĒTĀ, KURĀ PIEDZIMST VĒJŠ…

…11.augustā plkst. 17:00 koncertestrādē „Pūt, vējiņi!”, tā par gaidāmo kora uzstāšanos stāsta pasākuma producents Ronalds Turkins.

Biļetes iepriekšpārdošanā 4,00 Ls, pasākuma dienā5,00 Ls.

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top