Tavs vecums, tests lai uzzinātu smadzeņu novecošanās pakāpi

Tavs vecums.

Kad paliec vecāks, uzmanība un atmiņa bieži pavājinās. Kā saprast, ka smadzeņu novecošanās process jau ir sācies? Vai nav pienācis laiks uztraukumam?

Tavs vecums ir saistīts ar smadzeņu iespējām.

Jā, tā tas ir! Ar laiku smadzenes zaudē savu darbspēju. Tāpēc iesaku to pārbaudīt ar īpaša testa palīdzību. Tam nav nepieciešama īpaša medicīniska diagnoze.

Ātrs piecu minūšu tests, kura pamatā ir attēls, sniegs atbildi uz šo jautājumu. Apskatiet šo jautro attēlu ar tēti un bērniem, kuri būvē māju savam četrkājainajam draugam.

Mēģināt uz tā atrast tauriņu, pīli un sikspārni. Jā, viņi visi ir šajā attēlā un sauksim viņus par meklējamajiem “varoņiem”.

Atrodi viņus vienas minūtes laikā!

Tavs vecums
Šo testu īpaši izstrādāja ķīniešu zinātnieki. Tas palīdzēs ne tikai noteikt, cik aktīvi darbojas tavas smadzenes šajā dzīves posmā, bet arī norādīt uz sākotnējām to novecošanas pazīmēm.

Tavs vecums, tagad par testa rezultātiem.

1) Ja jums izdevās atrast tikai vienu attēlā noslēpto “varoni” , tas norāda, ka jūsu smadzenes atrodas sākotnējā novecošanās stadijā.

Padoms: Jums ieteicami treniņi, kas palīdzēs attīstīt atmiņu un uzmanību. Spēlējiet šahu, rakstiet rakstus. Nenāk par ļaunu uzspēlēt kādu dinamisku vidio spēli.

2. Ja esat atradis divas slēptos “varoņus” , jums nav iemesla uztraukties. Jūsu smadzenes darbojas pareizi.

3. Ja jums izdevās atrast visus trīs attēlā noslēptos “varoņus” , varu ar to jūs apsveikt. Nav iemesla uztraukties, jo jūsu smadzenes darbojas labi.

4. Ja jūs neatradāt nevienu slēptu “varoni” , tas norāda, ka jūsu smadzenes ir nonākušas aktīvas novecošanas stadijā.
Nezaudējiet drosmi un nepadodieties, jo jūs joprojām spējat visu salabot un palēnināt šo procesu.

Padoms: šim nolūkam ieteicams veikt treniņus, kuru mērķis ir aktivizēt smadzenes un uzlabot atmiņu. Tāpat pievērsiet uzmanību ēdienam. Sabalansēts uzturs nebūs lieks.

Un tagad ir pienācis laiks atvērt kartītes un parādīt, kur slēpjas varoņi. Lai nebūtu kārdinājums tos ieraudzīt ātrāk, daži neitrāli foto.

Tavs vecums
Tavs vecums
Tavs vecums
Tavs vecums

Šeit atrodami meklētie “varoņi”

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top