Tavi pirksti, varat noņemt nogurumu, atjaunot spēku

Tavi pirksti.

Kas tad ir pirksts? Izsakoties tēlaini, pat jokaini, tad pirksts ir lokans, izturīgs ķermeņa piederums, kas palīdz dažnedažādos tveršanas un ņemšanas procesos.

Tavi pirksti, kā vērtība.

Pirksti izmantojami, kā dažādu žestu skaidrojošais vai dabiskais izskaidrotājs. Pirksti ir vesela gara traktāta vērti, ja vēl pieskartos tematam, kur mēs veidojam ko neparastu. Šoreiz ne par mākslinieciskām izpausmēm un arī par žestu nozīmi nerakstīšu, jo iemesls ir acīm redzams.

Fakts ir tāds, ka saskaņā ar Tibetas medicīnu pirkstu zonas un plaukstu punkti ir sava veida veselības logi.

Katrs pirksts ir atbildīgs par savu orgānu.

Īkšķis atspoguļo plaušu, bronhu un aknu stāvokli. Masējot to, jūs varat mīkstināt un pat atvieglot jebkuru klepu.
Rādītājpirksts tieši sūta signālus uz visa gremošanas trakta zonu. Vidējais pirksts ir dialogā ar visu asinsrites sistēmu.

Tavi pirksti, iespējas.

Rādītājpirksta masāža palīdz pārvarēt nervu traucējumus, stresu un sliktu garastāvokli. Mazais pirksts ir saistīts ar tievo zarnu. Berzējot to, jūs varat atbrīvoties no hroniska aizcietējuma.

Pašā plaukstas centrā ir darbības punkts. Nospiežot uz tā, jūs varat noņemt spēcīgu sirdsdarbību un nogurumu, atjaunot spēku un jautru noskaņojumu. Masāža vēlama ar paša roku un tā ir laba, jo to var veikt jebkurā vietā un laikā. Sēžot pie datora vai guļot uz dīvāna.

Vispirms jums vienkārši nepieciešams berzēt plaukstas ar apļveida kustībām minūti, it kā tās ieputojot. Ādas temperatūra paaugstināsies, plaukstas sasils. Pēc tam jums vajadzētu enerģiski “stiept” locīt pirkstu locītavas.  Asi un ātri savelciet pirkstus dūrē un lēnām atvelciet 10 reizes.

Pēc tam katru pirkstu masē no gala līdz pamatnei no visām pusēm. Īpaša uzmanība jāpievērš orgānu zonām, kas rada bažas. Plaukstu spaida un masē pa trim masāžas līnijām: no iekšējās malas līdz pamatnei, no ārējās malas līdz plaukstas viduspunktam un pa vidējo līniju no pirkstiem līdz plaukstas locītavai.

Pēc tam plaukstas tiek mīcītas ar pirkstiem un ar apļveida kustībām. Un masāža beidzas ar pirkstu “berzēšanu”, var ierīvēt ar barojošu krēmu.

Tas lieliski iesūcas masāžas uzsildītā ādā. Kopējais masāžas laiks nepārsniedz 7-10 minūtes. To var atkārtot līdz 5 reizēm dienā. Visefektīvākā rīta masāža, pirms brokastīm.

Tavi pirksti

Noslēgumā izmēģiniet citu metodi, kā tikt galā ar nomāktu garastāvokli – punktu masāžu popliteālajā dobumā.
To veic sēdus stāvoklī, vienlaikus masējot punktus abās kājās.

Masāža tiek veikta ar vieglām rādītājpirksta apļveida  kustībām. Procedūras ilgums līdz 5 minūtēm.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top