Tava Karma, neitralitātes vienošanās un citi likumi

Tava Karma.

Tas ir vārds, bet nozīme ir šim vārdam ir daudz svarīgāka, visā tavas dzīves posmā. Kāpēc es par to rakstu? Bieži tiek dzirdēts sakām: “Uzlabo savu karmu”, nebojā karmu”.

Tava Karma, mūsdienu izpratne un jēga.

VAI NAV PRIECĪGI KĀDAM DARĪT LABU? UZLABO SAVU KARMU AR LABU IECERI. PALIELINI POZITĪVO KARMAS PROCENTU.

Man uzdeva jautājumu, kas ir karma? Tāpēc centīšos uz to atbildēt. Pats esmu aizdomājies par karmas mistisko būtību. Ir viņa vai nav? Apskatīju dažādus avotus par karmu, tā arī tapa šis raksts.

Tava Karma, kas tā ir?

Karmas likums ir vienkāršs: ko sēsi, to pļausi. Karmas ietekme attiecas gan uz jūsu iepriekšējo dzīvi, gan uz visām nākamajām. Tas, kā jūs to pielietojat tagadnē, nosaka jūsu nākotni.

Īsi un saprotami, tomēr, vai šeit iepīta reliģija, vai kas vairāk?

Tulkojumā no sanskrita karma nozīmē “darbība”. Kad mēs domājam, runājam vai rīkojamies, mēs atbrīvojam enerģiju. Šo enerģiju var modificēt, mainīt vai apturēt, bet lielākā daļa cilvēku nevar to izdarīt.

Cilvēks nevar izvairīties no savas rīcības sekām. Ja kāds uzvedas tā, it kā mirkļa apstākļi mudina viņu uz atriebību, viņa karma viņam neko labu nedos.

Nav attaisnojuma likumu ignorēšanai neatkarīgi no tā, vai tos rakstījuši cilvēki vai visums. Lai sāktu izmantot savu spēku karmas un reinkarnācijas pasaulē, jums ir jāapgūst vismaz daži karmiskie likumi.

Tava Karma

Likumi.

Šādi likumi ir budistu un hinduistu Zelta likuma versijas.  Saskaņā ar kuriem cilvēki izturas pret jums tā, kā jūs izturaties pret viņiem. Abi noteikumi ir aprakstīti līdzīgi gandrīz visās pasaules reliģijās.

Karma, šī likuma austrumu variants izklausās šādi:

“Katram notikumam sekos nākamais, ko izraisīs pirmais.  Otrais būs vai nu labs, vai nē, atkarībā no tiešās un netiešās saiknes ar tā pamatcēloni”.

Persona, kas veic darbību, ir atbildīga par šo darbību. Ja ne šajā dzīvē, tad nākamajā. Tādējādi tas, ko darījāt iepriekšējās dzīvēs, atgriežas pie jums pašreizējā dzīvē. Nosakot, kādi notikumi ar jums notiek tagad.

Budisms paceļ šos uzskatus dziļākā līmenī, iekļaujot ne tikai runātos vārdus vai darbus, bet arī nodomus un domas. Mēs paši izlemjam, ko vēlamies just, teikt vai darīt. Lai kāds būtu lēmums, tas rada vilcināšanos jūsu ceļojumā- laikā. Šie lēmumi ir jūsu karma, labi vai slikti.

Tā vietā, lai karmu uzskatītu par sodu, kas izdarītas iepriekšējās dzīvēs, labāk to uztvert kā mācību. Tā māca dzīvi vienotībā ar visiem cilvēkiem un lietām.

Tava Karma un neitralitātes likums.

Tāpat kā pievilkšanās likums neļauj lietām nokrist no zemes, šis karmas likums attiecas uz pilnīgi visiem bez izņēmuma. Visums ir neitrāls. Viņam nav mīļāko vai nepiederošo, ir tikai Radītāja radītas dievišķas būtnes. Un Radītājs mīl visas šīs radības vienādi, dziļi un pilnībā.

Te mēs varam filozofēt, kas ir radītājs. Tas var būt “Lielais Visuma sprādziens” vai arī kāda dievišķa būtne.

Tava Karma un vienošanās likums.

Patiesība, ko var zināt visi, kas dzīvo uz Zemes, ir tā, ka viņi paši piekrita nākt šajā pasaulē un piedzīvot visu, kas ar viņiem notiek. Visums vadās pēc vienkārša noteikuma. Lai līdzsvarotu pagātnes karmu, viss notiek pēc iepriekšējas vienošanās, balstoties uz visu iesaistīto pušu karmisko vienlīdzību.

Mūsu reinkarnāciju mērķis ir parādīt mums, kas ir mīlestība un kas tā nav. Šajā duālistiskajā pasaulē cilvēka zināšanas veidojas uz pretstatu pamata.

Piemēram, “labais-sliktais”, “problēma-risinājums” utt.

Tas notiek līdz mēs sasniegsim augstāko mīlestības, prieka un apziņas līmeni. Mēs esam lemti staigāt šajā slēgtajā dievišķajā lokā.  Tur nav svēto bez pagātnes un grēcinieku bez nākotnes. Tas notiks, līdz mēs gūsim mācību.

Tava Karma un seku likums.

Viss, ko tu esi darījis ar citiem cilvēkiem savās iepriekšējās dzīvēs vai dari šajā, veido karmisku vienošanos par tavu tagadni un nākotni. Apzināta mīlestības pilnības izrādīšana pret sevi un citiem acumirklī maina jūsu esošās un nākotnes karmiskās vienošanās.  Piepildot tās ar enerģiju un iespējām.

Līdzsvara likums.

Dzīves stundu būtība ir panākt līdzsvaru. Nelīdzsvarotība ietekmē jūsu reinkarnācijas ciklu. Līdzsvars tiek panākts pēc šāda principa.

Tu atdzimsti tajā, uz ko virzi savu naidu. Jo jūs varat kaut ko saprast tikai tad, ja jūs kļūstat par kaut ko un pārtraucat to nosodīt.  Pārstāt atbildēt par kaut ko negatīvi vai barojat nereālas cerības attiecībā uz kaut ko.

Pievilkšanās likums.

Domas, kuras jūs pastāvīgi atkārtojat, un jūtas, kuras jūs pastāvīgi piedzīvojat. Tās piesaista šīs pašas domas un emocijas, kas ir paredzētas jūsu vēlmju īstenošanai.

Tas, ko tu vairāk domā un piedzīvo, ir stiprāks un biežāk tīši vai netīši kļūst par tavu karmisko pārliecību.

Jo vairāk uzmanības pievēršat šīm domām un emocijām, jo ​​spēcīgākas tās kļūst. Jūsu karmiskie uzskati rada jūsu domas un skatījumu.  Vada jūsu darbības un veido jūsu rezultātus.

Tava Karma un saziņas likums.

Jūs veidojat sakarus ar cilvēkiem, piedalāties pasākumos un izmantojat iespējas, kas var palīdzēt piepildīt jūsu vēlmes.

Atļaut nozīmē, ka esat atvērts visam, kas ienāk jūsu dzīvē, jo ticat, ka jums ir atklāti jāpaziņo savas vēlmes. Ja jūs veiksiet pastāvīgas un mērķtiecīgas darbības, jūsu vēlmes kļūs par realitāti. Tā kā viss apkārt ir enerģija, Visums nepārtraukti paplašinās, virzoties no zemākām uz augstākām vibrācijām.

Pārmaiņas un attīstība ir neizbēgama, jo enerģija tikai aug. Visuma paplašināšanās notiek caur haosu.

Notiek reorganizācija un kārtības nodibināšana nebeidzamā pārmaiņu un izaugsmes ciklā. Iemesls saprotams, lai nodrošinātu nepārtrauktu attīstību.

Tava Karma un attīstības likums.

Jūsu iekšējā realitātes karte nepārtraukti mainās, atspoguļojot jūsu personīgo izaugsmes un attīstības stāvokli.

Šī karte tiek nepārtraukti pilnveidota, attīstoties jūsu apziņai. Attīstība ir nepārtraukts process, kas ļauj jums apgūt dzīves mācības savā tempā, reinkarnējoties.

Ja tu domā, ka viss, kas ar tevi notiek, ir normāli, tad tu dzīvo pēc “standarta” karmas principa.

Potenciāla atraisīšana notiek apzināta lēmuma rezultātā.  Pārņemt kontroli pār karmu, uzņemoties pilnu atbildību par savu dzīvi. Kā likums, nolemjot vienmēr rīkoties saskaņā ar mīlestības un laipnības principu.

Iespēju likums.

Pasaulē nav ierobežojumu priekam, ko jūs varat piedzīvot un ko jūs varat radīt. Tas viss tāpēc, ka spēks, kas var vadīt jūs un ko vēlaties, nāk no iekšienes.

Katrs mirklis nes sev līdzi jaunas iespējas. Viss, par ko jūs varat sapņot, ko jūs varat darīt, kas jūs varat būt un kas jums var būt šajā iespēju Visumā.  Ir JŪSU, kā dievišķā radījuma pirmdzimtības tiesības.

Karma sākas un beidzas ar mīlestību. Karma tika radīta, lai vadītu jūsu dvēseli pārejas laikā uz reinkarnāciju jūsu ceļojumā cauri Visumam.

Tas viss beidzas tieši tajā brīdī, kad savu spēju mīlēt bez nosacījumiem esi novedis līdz pilnībai. Vienīgais mērķis ir novest mūs visus dievišķās mīlestības, laimes un apziņas stāvoklī.

Nu ko….

Skaisti teikts! Tomēr, ja tā iedziļinās raksta būtībā, tad visu var pielīdzināt godīga cilvēka uzvedības kodeksam. Vai ne tā?

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top