Tava balss ir svarīga Latvijai

20. augustā plkst. 18.30 Liepājas latviešu biedrības namā notiks koncertu tūres/projekta „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” koncerts.
Projekts ir radīts ar mērķi vairot vēlētāju aktivitāti 2010. gada 2. oktobra Saeimas vēlēšanās un ar dziesmas un mūzikas palīdzību sabiedrībai ļaut aizdomāties par vērtībām, par atbildību, par Latvijas – mūsu valsts, nākotni.
Koncertu tūri plānots īstenot 23 Latvijas pilsētās, laika posmā no 18. augusta līdz 29. septembrim.

Galvenais šī pasākuma iniciators, patrons un finansētājs ir Pasaules brīvo latviešu apvienība (PBLA), kura piedāvā koncertus apmeklēt bez maksas, tādējādi paverot iespēju ierasties visiem interesentiem.

Koncertu tūres/projekta ietvaros ar augstvērtīgiem muzikālajiem priekšnesumiem piedalīsies tādi mākslinieki kā Trīs Latvijas tenori –

Guntars Ruņģis, Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs un rokgrupa „Dzelzs vilks”.

Projektā ir plānots iesaistīt arī nacionāla mēroga ar augstu reputāciju apveltītas un politiski neitrālas personības. Tāpat tiks aicinātas ar īsām uzrunām koncerta laikā uzstāties vietējā mēroga tieši politiski nesaistītas autoritātes, kuru teiktajā izskanēs aicinājums sabiedrībai būt aktīvai, rīkoties tālredzīgi, izmantot savas pilsoņu tiesības un atbildīgi izdarīt izvēli 10. Saeimas vēlēšanās.

Izdarīt savu izvēli, bet galvenais – BALSOT!

Viss projekts ir politiski neitrāls un politkorekts un vienīgā doma, kas konceptuāli izskanēs pasākumā būs – ejam balsot – tādēļ PBLA un koncertu tūres dalībnieki cer, ka katrs „Tava BALSS ir svarīga LATVIJAI” pasākums visā Latvijā būs kupli apmeklēts un apmeklētāji varēs ar mūzikas palīdzību baudīt pozitīvas, pacilājošas emocijas.

Plašāku informāciju par šīs koncertu tūres kalendāru, koncertu vietām, projekta citām aktivitātēm un kā sazināties ar projekta koordinatoru Lauri Krastkalnu….

….iespējams interneta mājas lapā www.EjamBalsot.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Tava balss ir svarīga Latvijai”

  1. sk saka:

    viss apnicis un noriebies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top