Tas nav Latvenergo 1.aprīļa joks, bet gan nodoklis.

Tas nu ir noticis …regulātors ir spriedis taisno tiesu par labu Latvenergo. Un kā gan citādi …no kā rokas tad ēd… 😉
Parunāsim par jauno Dombrovska valdības nodokli “mīļotai” Latvijas tautai, jo es jauno tarifu uztveru, kā nodokli un ne citādi.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Saskaņā ar jaunajiem tarifiem vairāk būs jāmaksā mājsaimniecībām, kas tērē vairāk. Tarifs būs atkarīgs no patēriņa apjoma gada garumā, un uzskaiti sāks no 1.aprīļa.
Datums piemeklēts vai nu izsmieklam, vai stulbai domai, ka joku dienā Latvijas Tauta tarifu uzņems ar “atvieglojuma” smaidu.

Par pirmajām 1200 kilovatstundām (kWh) būs jāmaksā pašreizējais tarifs – 8,25 santīmi par kWh. Kad šis patēriņa apjoms tiks pārsniegts, tarifs būs 10,74 santīmi par kWh.

«Latvenergo» plānotās izmaiņas izpelnījušās kritiku. Tiek norādīts, ka liels elektroenerģijas patēriņš nav tikai turīgākam sabiedrības slānim, bet arī lielākām ģimenēm un ģimenēm, kas izmanto siltumsūkņus, boilerus vai līdzīgas ierīces.

skaititajs

Turklāt izskanējušas šaubas par to, vai energokompānijas minētajā pusē mājsaimniecību, kas izmaiņas neizjutīs, patiešām ietilpst tikai mājsaimniecības. Nesaprotams papildinājums par pašvaldību iesaisti Latvenergo-valdības afērā…

Energokompānija apņēmusies paplašināt tās īstenoto atbalsta programmu, tādējādi daudzbērnu ģimenes papildu starta 1200 kWh ar iepriekšējo tarifu varēs norēķināties vēl par 2400 kWh.

Savukārt trūcīgās ģimenes ar bērniem papildu starta 1200 kWh saņems papildus bezmaksas 500 kWh. Šis atbalsts tiks īstenots sadarbībā ar pašvaldībām. Neticās, ka pašvaldības tik nacīgi segs trūcīgo izdevumus…

Uz kopējo nodokļu fonu rodas papildus jautājumi… pat ne jautājumi …cilvēciski secinājumi…

Cik ilgi valsts parbaudīs iedzīvotaju pacietibu un cik tālu ies, pirms sāks reāli samazināt valsts pārvaldes tēriņus, lai nodokļi nebūtu jāceļ ?

Kāpēc valdība neseko līdzi, ko domā tauta un kā cilvēki to visu samaksās, kā var būt tik bezjūtīgi un nodevīgi politiķi ?

VAI TIEŠĀM MĒS ARĪ TAGAD SĒDĒSIM UN NEKO NEDARĪSIM
VAI TIEŠĀM NEPROTAM ORGANIZĒTIES PRET TĀDĀM NETAISNĪBĀM.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

7 viedokļi par “Tas nav Latvenergo 1.aprīļa joks, bet gan nodoklis.

 • .
  .

  PAR SAVU LIELĀKO KĻŪDU UZSKATU SAVAS BALSSS ATDOŠANU VIENOTĪBAI! esmu tik ļoti vīlies šajā politiskajā spēkā, nolādētie rausēji un korumpanti.

  Atbildēt
 • .
  .

  Regulators un pirmām kārtām “Latvenergo” tagad ir apkaunojuši sevi mūžu mūžos. Abi ir uzspļāvuši savai tautai.Degt vadībai ellles liesmās.

  Atbildēt
 • .
  .

  Viņi domā, ka tauta ir muļķe – nolaidīs tvaiku un viss! Nav ko tur bezzobaini runāt, tas ir pēdējais piliens, vajadzīga reāla darbība, lietussargi. Par maz viņus nosist-asinsūcēji !

  Atbildēt
 • .
  .

  Ja jau pielīdziniet visus maksājumus Eiropas algām, tad arī gribam Eiropas algas LV.

  Atbildēt
 • .
  .

  Mīļie cilvēciņi – es katru dienu lūdzu dieviņu lai šitie bandīti vienreiz tiktu tiesāti un gan jau manas lūgšanas tiks uzklausītas un es zinu ka atmaksa viņiem nāks ja ne šajā dzīvē tad tajā pasaulītē viņiem būs jāatbild par visām tautas mocībām ko viņi ir sastrādājuši

  Atbildēt
 • .
  .

  Lai iesūdzētu tiesā Latvenergo…pārkāpumi uz ko pamatot sūdzību.

  Pirmais, pie kā ar piesieties, ir tarifa pieaugums atkarībā no patēriņa. Pēc reālajām izmaksām katrs nākamais kilovats maksā lētāk, nevis dārgāk. Infrastruktūras uzturēšana pirmkārt ir atkarīga no klientu skaita vai pieslēgtās maksimālās jaudas, nevis patērētās elektrības. Patērējot vairāk izmaksas izfrastruktūrai nepalielinās. Līdz ar to dārgākām bija jābūt pirmajām nevis pārējām kilovatstundām. Ņemot vērā ka Latvenergo ir monopolstāvoklis, viņi nedrīkst uzlikt vienu patērētāju radītās izmaksas uz citiem patērētājiem. Tātad tarifu struktūrai ir jābūt atbilstošai izmaksu struktūrai, nevis otrādi. Ja lētāko sākuma tarifu grib pamatot ar to ka kaut kāda daļa no elektrības ir pa lēto saražota HES kaskādēs, kas ir nacionālā bagātība un pienākas visiem, tad lētos kilovatus vajadzētu dalīt atbilstoši patērējošo cilvēku skaitam, kas nav reāli izpildāms.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *