Maize, Taizemes maizes cepējs ar savdabīgu formu izpratni
Maize var būt arī šausmu objekts.
Stāsts no sērijas, tas nevar būt, it sevišķi pie miermīlīgas profesijas, kā maizes cepšana.
Tomēr var!
Maize un Taizemes maizes cepējs, kas ar savu īpatnējo maiznieka māku ir kļuvis plaši pazīstams.
Viņa maizi pazīst ne tikai Taizemē!
Nav jau brīnums, jo viņa maizes cepiens ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze ar reālistiskiem šausmu elementiem.
Maiznieks (Kittiwat Unarrom) atklāja maiznīcu „Body Bakery”, kas ir slavena ar izstrādājumu ( maizes) reālistisko formu. Cilvēku ķermeņu daļām.
Izceptā maize ir garšīga, jo tiek gatavota no parastas mīklas, pievienojot riekstus, šokolādi un rozīnes, kā arī krāsainas želejas.
Viss jau būtu labi, bet savu iedvesmu maiznieks ņem no tiesu kriminālistikas grāmatām un izstrādājumi (maize) ir pēc savas reālistiskā tiešuma atbaidoši.
Galvas, rokas un iekšējie orgāni.
Neskatoties uz atbaidošo maizes izskatu par pasūtījumu trūkumu nevar sūdzēties.
Maize tiekot izgatavota arī uz klientu vēlmju un fantāzijas pasūtījumu. Viņa maiznīca ir izveidojusies par tūristu iemīļotu apmeklējuma vietu un protams, ka produkcija ilgi plauktos neiegulst.
Tā ir Taizeme, zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citādi domājošiem, citas mentalitātes un cita dzīves veida pārstāvjiem.
Vieta, kur maiznieks Kittiwat Unarrom cep garšīgu, bet neaizmirstamu maizi:
Ja godīgi, tāda maize atbaida!
Ļoti piemērota Halloween izdarībām, šāds “sacepums” būtu izcili labs! Vai tiešām var iet pie dūšas šāda izskata maize? Nu, nezinu! Laikam aziātiem ir citādi vērtību kritēriji.
Nē, tā nevar teikt.
Katrā cilvēku rasē ir savdabīgi īpatņi, kam pieņemams viss, nu gandrīz viss. Ar to domāju kulināros eksperimentus un arī tradīcijas. Zinām taču, ka citur lieto pārtikā mums nepieņemamus pārtikas produktus.
Piemēram Ķīna, kur pārtikā lieto daudz un dažādus eksotiskus ēdienus.
Labu Dienu!