Taizemes maizes cepējs

 

 

Kārtējais stāsts no sērijas, tas nevar būt, it sevišķi pie miermīlīgas nodarbes, kā  maizes cepšana.

Tomēr var… stāsts būs pa Taizemes maizes cepēju, kas ar savu īpatnējo maiznieka māku ir kļuvis plaši pazīstams.

Viņa maizi pazīst ne tikai Taizemē!

Nav jau brīnums, jo viņa maizes cepiens ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze ar reālistiskiem šausmu elementiem.

Maiznieks  (Kittiwat Unarrom) atklāja maiznīcu „Body Bakery”, kas ir slavena ar izstrādājumu ( maizes)  reālistisko formu… cilvēku ķermeņu daļām.

Izceptā maize ir garšīga, jo tiek gatavota no parastas mīklas, pievienojot riekstus, šokolādi un rozīnes, kā arī krāsainas želejas.

Viss jau būtu labi, bet savu iedvesmu maiznieks ņem no tiesu kriminālistikas grāmatām un izstrādājumi (maize) ir pēc savas reālistiskā tiešuma atbaidoši… galvas, rokas un iekšējie orgāni.

Neskatoties uz atbaidošo maizes izskatu par pasūtījumu trūkumu nevar sūdzēties.

Maize tiekot  izgatavota arī uz klientu vēlmju un fantāzijas  pasūtījumu. Viņa maiznīca ir izveidojusies par tūristu iemīļotu apmeklējuma vietu un protams, ka produkcija ilgi plauktos neiegulst.

Tā ir Taizeme… zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citādi domājošiem, citas mentalitātes un cita dzīves veida pārstāvjiem.

Vieta , kur maiznieks Kittiwat Unarrom cep garšīgu, bet neaizmirstamu maizi:

maizes

Taizemes maizes cepējsJa godīgi, mazliet atbaida! Vai tiešām var iet pie dūšas šāda izskata maize? Nu, nezinu! Laikam aziātiem ir citādi vērtību kritēriji…

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Atgriezties uz augšu