Taisnība par unikālo Triplewax Liquid Gold auto šampūnu. (tests)

 

 

Triplewax Liquid Gold.

Katrs, kas ir mazgājis automašīnu zina, ka pēc nožūšanas uz auto lakotās virsmas paliek ūdens notecējumu pēdas.

Pagaidām šis efekts ir sastopams visiem šampūniem ar kuru ir mazgāts automobilis.

Zinām, ka lielajās  automazgātuvēs ūdens atliekas nopūš ar karstu gaisu.

Ja mazgā auto patstāvīgi, kas ir ekonomiski un pat ļoti izdevīgi, fināla auto tiek slaucīts ar speciālu dabīgas ādas lupatiņu, kas neatstāj ūdens pēdas.

Piezīmēšu, ka ar drānas (kokvilna, linu)  palīdzību ideālu efektu nepanāksi.  Sintētiskie materiāli auto pēc mazgāšanai vai „susināšanai” neder pilnīgi.

Pavisam nejauši izlasīju par revolucionāru mazgāšanas līdzekli “Triplewax Liquid Gold”.

Kas tad tas ir par brīnumu ?

Auto kosmētikas ražotājs “Tetrosyl Limited” ir sasniedzis jaunu attīstības līmeni un radījis pašžūstošu auto šampūnu “Triplewax Liquid Gold”, kas ļauj ieekonomēt laiku un pūles katrā auto mazgāšanas reizē.

Jaunais šampūns… pateicoties unikālajai un progresīvajai polimēru tehnoloģijai, ļauj ietaupīt laiku un enerģiju, kas parasti tiek izšķiesta cenšoties noslaucīt un nožāvēt automobili pēc mazgāšanas.

Auto nebija stipri netīrs, tik noputējis, bet jaunums taču jāizprovē !

Mēs taču zinām, ka parasti viskaitinošākā auto mazgāšanas procedūras daļa ir laikietilpīgā žāvēšana un pucēšana, lai uz automašīnas nepaliktu ūdens traipi un notecējumi.

Izmantojot jaunākos atklājumus polimēru zinātnē, ķīmiķiem ir izdevies radīt jaunas paaudzes auto šampūnu, kas panāk, ka pēc automašīnas mazgāšanas un skalošanas uz automašīnas krāsojuma un stikliem neveidojas ūdens nogulšņu radīti pleķi un notecējumi, kaut arī automašīnas slapjās virsmas nav nedz slaucītas, nedz citādi mehāniski žāvētas.

Ar šādiem vārdiem šo šampūnu slavē ražotājs un izplatītājs Latvijā.

Kā jūs domājat, ko es darīju ?  Jā…braucu uz “Statoil” degvielas uzpildes staciju un nopirku šo izreklamēto brīnumu.

Cena gan nav lēta…par 0.5 pudelīti jānoskaita 4.99 lati.  Tūlīt un tagad  dalīšos pieredzē vai ir vērts solītais laika ietaupījums.

Stingri sekoju instrukcijai.

Sākumā ar ūdens strūklu ir jānoskalo dubļi un jāsaslapina auto virsma, tad spainim ar ūdeni jāievieno šampūns… starp citu diezgan daudz. Uz 10litru spainīti četri vāciņi, kas sastāda kopsummā veselus 100ml.

Tālāk ar švammīti  jānomazgā automašīna un tā jānoskalo. Skaloju ar vienkāršu dārza šļūteni, bez liela spiediena, lai vērtīgos polimērus nenoskalotu. 😉

Atstāju automašīnu dabīgi nožūt, pārējais  darbs  jāpaveic polimēriem. Tie liek ūdenim izžūt, neatstājot pēdas, un izveido aizsargpārklājumu. Tādējādi iespējams iegūt spīdoši tīru automašīnu.

Spainītī tapa brīnumšampūna kokteilis.

No augšas uz apakšu viss tika ieziepēts …

Visu noskaloju ar ūdeni.

Kas no tā visa sanāca ?

Unikālais “Triplewax Liquid Gold” auto šampūns ir kārtējais māneklis un šoferu muļķošanas līdzeklis.

Kau kas līdzīgs magnētam, kas samazina degvielas patēriņu. Visu rādu dokomentali fotogrāfijās. Auto nebija stāvējis saulē un mazgāšana tika veikta mākoņainā laikā temp. apmēram +23

Tātad uzmanību !  Gala efekts mani pārsteidza !

Atļāvu autiņam dabīgi žūt pat veselu pusstundu (pamācībā 20 minūtes) un lūk rezultāts..

Uz auto spārna palika labi redzamas ūdens pēdas!

Uz stikliem paliek ūdens pēdas !

Arī uz vertikālām virsmām (bampers) paliek notecējumi !

TOTIES…

“TSC Auto Latvija” aicina visus auto mīļus iesaistīties arī foto akcijā – ikviens, kurš šogad iesūtīs unikālu fotogrāfiju, kurā būs iemūžināta auto mazgāšana ar “Triplewax Liquid Gold”, saņems īpašu dāvanu no “CarPlan”. To katram akcijas dalībniekam “TSC Auto Latvija” komanda nogādās līdz mājām.

Akcijai atbilstošas fotogrāfijas jāsūta uz e-pastu: CarPlan@carplan.lv

Savējās bildes vairs sūtīt nevaru, jo pateicu taisnību par šo produktu, kas viņiem nepatiks !

Dabūju nobeigt auto mazgāšanu  ar mīļo labo “suseklīti” dabīgās ādas lupatiņu, kas arī nav lēta 10. lati, bet spīdumu garantē.  Kā jau saprati … vienkārši apnicis, ka mūžīgi mūs “čakarē” un vairs par to pat nekaunās.

Tāpēc arī tika veikts šis tests.

Pagaidām labākais suseklis…

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Taisnība par unikālo Triplewax Liquid Gold auto šampūnu. (tests)”

 1. Qued saka:

  Es vienmēr esmu domājis, ka ne jau šampūns nosaka uz auto atstātās pēdas, bet ūdens. Paprovē nomazgāt ar tīru ūdeni – paliks pēdas pēc nožūšanas vai nē?

  1. laimisk saka:

   @Qued,

   Ūdens iet caur filtriem un nav kaitīgs….akvārija zivis ir dzīvas. Ja šim šampūnam ir vajadzīgs destilēts ūdens, tad nu gan pardon,..

   Tā arī vajadzēja rakstīt reklāmā un instrukcijā, skalot ar destilētu ūdeni. taisnības labad jāsaka, ka nomazgāt auto ar viņu var, bet pēda žūstot paliek.

   Izmēģināšu vēl vienu ekstrēmu variantu, nomazgāšu un uzreiz braukšu…

 2. rododanders saka:

  saulē mazgāt nedrīkst, jāmazgā ir vakarā kad saule pārāk ātri nežāvē. tā tauta runā

 3. Niks saka:

  Izskatās, ka ūdens ir bijis pārāk ciets. Uz mašīnas izskatās kaļķa nosēdumi. Tur neviens šampūns nelīdzēs, ja ūdens iepriekš netiks mīkstināts. Ja ir iespēja, tad var izmantot lietus ūdeni. Arī labi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top