T-krekla dizains, tas ir svarīgs arguments, bet to var aizvietot aerosols

 

 

T-krekla dizains!

Nu jau kādu laiciņu ir zināma jaunā tendence modes un jauno materiālu iestrādnēs.

Ir izveidots aerosols, kas saskarē ar ādu veido apģērbu bez šuvēm, kuru iespējams valkāt, notīrīt un valkāt no jauna.

Mulsinoši un no sākuma noraidoši!

Tā sanāca, ka bija iespēja to brīnumu aptaustīt dabā ar pašas rociņām.

Sajūta, ka audums ir no kokvilnas diegiem ar dažādu polimēru piejaukumu.  Nav ko liekuļot, sajūta ir mulsinoša, taustot šo audumu. Tu taču saproti, ka tas ir neausts, bet tomēr īsts audums.

Atzīšos, piešāvu degunteli priekš svarīga momenta noteikšanas. Kā “ož” T-krekla dizains? Paskaidrošu, katrai meitenei ir svarīgs izstrādājuma aromāts un tāpēc var rasties šaubas par T-krekla vai T-kleitas īpašībām.

Vai tik smaržu buķete no jaunā auduma būs pieņemama?

Nesajutu ne gumijas vai kādas citas ķīmijas klātbūtni.  Iedvesmas pilna ieguvu informāciju par procesu, kā tiek veidoti šādi T-krekli, kleitas utt.

Materiāls tiek uzklāts vairākos slāņos.  Materiāla biezums ir atkarīgs tikai no jūsu vēlmēm. Kas ir interesanti, ka šo izstrādājumu līdzīgi kā parastās drēbes var mazgāt un tas tāpat ar laiku nonēsājas.

Kas tad šo brīnumu izstrādāja?

Vainīgais ir dizaineris Manuels Torress, kas jau ir nodibinājis savu kompāniju „Fabrican Ltd”, kas pētīs arī citus paņēmienus, kā ikdienā pielietot audumu no aerosola. Iecerēs ir to izmantot plaši un vispusīgi. Piemēram, uz ķermeņa uzpūstiem apsējiem un higiēniskām salvetēm līdz mēbelēm un automašīnu iekšējās apdares.

Aerosols satur īpašā ķīmiskā vielā izšķīdinātu šķiedru, kas ļauj to izpūst no baloniņa vai pulverizatora. Pats process ir tīri amizants, jo pūš uz kailas miesas.

Šķiedra ir sajaukta ar polimēriem, kas tad arī veido audumu, kas sakalst uz ādas. Paša auduma tekstūra var variēt no vilnas līdz linum un akrilam.

Paskatīsimies video par šāda izstrādājuma tapšanas vieglumu.

Jā! Aptuvena cena par baloniņu ar īpašām šķiedrām ir 17 eiro.

Faktiski par šādu cenu ir nopērkams normāls T-krekls, bet iespēja veidot savu unikālu dizainu laikam mums meitenēm ir svarīgs arguments…

Labu Dienu!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.