Swedbank, izģērbsim klientus bez kautrēšanās un sirdsapziņas

Swedbank.

Iesākumam maziņš ieskats Latvijas ekonomikas nedienās. Viss paliek dārgāks un nebūs izņēmums arī Swedbank, kas vispārējas krīzes laikā iedzīvojas uz bankā ieguldītāju rēķina.

Sāksim ar kopējo ainu.

Pārtikas preču cenas gada laikā jūnijā bija pieaugušas par 22,5%, ar transportu saistīto preču un pakalpojumu cenas par 32%.

Degvielas cenas – par 60%, elektrība par 63%, bet gāzes cena jūnijā bija par 106% augstāka nekā pirms gada. 2022.gada jūnijā patēriņa cenu gada inflācija jau sasniedza 19,3%, bet lielais inflācijas pīķis vēl tikai gaidāms rudenī, sākoties apkures sezonai.

Uz šī fona Swedbank finanšu pakalpojumu cenas tiek palielinātas. Ja jau inflācija, tad mēs arī varam(Swedbank pasliktināt iedzīvotāju dzīves labsajūtas rādītājus.

Vienlaikus darīsim visu lai Swedbankai un tur sēdošo indivīdu labklājība pieaug vairākkārtīgi.

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas publiskotie dati liecina, ka Latvijas banku sektors šogad pirmajā ceturksnī strādājis ar 68 miljonu eiro peļņu, kas ir teju par 30% vairāk nekā 2021. gada attiecīgajā periodā.

Tostarp bankas Swedbank ceturkšņa pārskats uzrāda būtisku peļņas kāpumu salīdzinājumā ar 2021. gadu. Šogad trīs mēnešos nopelnīti 23 miljoni eiro, pret 16 miljoniem pērn attiecīgajā periodā.

Swedbank paradoks.

Savu artavu bankas labklājībā ir ielicis ikviens klients un pat nesaprotams ir paradoks, ka par to ka tu iedot bankai naudu pretī nesaņem nekādus taustāmus procentus.

Apmēram tā, aizdodu Kariņam 1000 eiro. Viņš tos lieto saviem mērķiem un kad pienācis laiks atdod aizdoto naudu, paprasa piemaksāt, ka ir lietojis tavu naudu.

Tā lūk darbojas Swedbank, kas no 1. septembra grib vēl vairāk par tavu naudu.

Ko tad viņi pieliks klāt?

Lai nodrošinātu finansējumu šai uzlabotajai pieredzei, piemēram, konta īpašniekiem, kuri sasniegs 65 gadu vecumu, vairs netiks piemērota līdzšinējā 50% atlaide. Tas bija “Swedbank” maksājumu kartes ikmēneša maksai.

Parastās norēķinu kartes ikmēneša maksa no 85 centiem tiek paaugstināta līdz 1,70 eiro. Tikpat būs jāmaksā arī par kredītkarti.

Swedbank

Cena tiek paaugstināta maksājumu veikšanai filiālē un pa tālruni. Agrāk šie pakalpojumi maksāja trīs eiro, turpmāk būs pieci eiro.

Jāpaskaidro, ka klātienē vai telefoniski ar pakalpojumu sniedzējiem biežāk mēdz komunicē tie cilvēki, kam nepatīk vai nepadodas darbošanās ar datoru.

Arī vecāki ļaudis. Tad nu banka tagad viņus aicina pārskatīt savus paradumu un pakalpojumus izmantot attālināti ar internetbankas vai mobilās lietotnes palīdzību.

Pilns apzagšanas saraksts izlasāms šeit.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Swedbank, izģērbsim klientus bez kautrēšanās un sirdsapziņas”

  1. Zutis L saka:

    Muļķa tauta, ja banka nedod % tad nafig viņu vajag! Turi naudu mājās, vai kur ieguldi.

  2. Varis R saka:

    prātīgāk ko nopirkt un ar to pelnīt, māja, dzīvokļi un izīrē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top