Svētku balle Liepājā

Valsts svētku balle „Mārtiņrožu valsis”

Ar kvēlojošām lāpu liesmām un sarkanbaltsarkanās krāsas ietērpā, Liepājas Latviešu biedrības nams aicina visus liepājniekus uz svētku balli „Mārtiņrožu valsis”.
Piektdien, 19.novembrī plkst. 20.00 Lielajā zālē tiks atzīmēta Latvijas prokamēšanas 92. gadadiena.
Par svinīgu atmosfērtu svētku sarīkojumā rūpēsies grupa no Limbažiem „Zeļļi”, bet īpašu pārsteigumu apmeklētājiem būs sagādājuši talantīgie dejotāji no Liepājas sporta deju centra „Lesto”.

Dažādu svētku atzīmēšana Biedrības nama greznajā un omulīgajā zālē ir kļuvusi par neatņemamu Liepājas kultūras dzīves sastāvdaļu, kas mudina nolikt ikdienas rūpes un uz mirkli ļauties svētku priekam.
Mēs katrs esam maza daļiņa no skaistās un stiprās Latvijas, tāpēc, esot kopā ar saviem mīļajiem, Svētku ballē aicinām sajust lepnumu un prieku par savu valsti.

Ar melodiskām un populārām dziesmām svētku noskaņu ballē uzburs tautā iemīļotā un godalgotā šlāgergrupa „Zeļļi”, kuras repertuārā ir tādi pazīstami skaņdarbi kā „Rudzupuķes”, „Gaidi mani”, „Krustcelēs” un citi pazīstami hīti. Grupas sastāvā muzicē – Raitis Treijs, Jānis Vējiņš, Aigars Čudars un Ilmārs Stivriņš. „Zeļļu” pūrā ir „Zelta plates” un „Zelta mikrofona” godalgas, bet par īpašu klausītāju un atbalstītāju atzinību grupa uzskata šīs gada vasaras šlāgeraptaujā iegūto 2. vietu.

Svētku balles noskaņu palīdzēs uzburt Liepājas sporta deju centra „Lesto” dalībnieki.
Ar graciozu sniegumu un krāšņiem tērpiem, Anša Silenieka un Lauras Vēberes sniegumā redzēsim lēno valsi, fokstrotu un tango.

Biļetes cena Ls 5,-
Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Biedrības nama kasē, tālr.634 23829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top